Lista ocen Citroen C5 Aircross SUV (18) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arturro
SUV 1.5 BlueHDI 131KM 96kW
W styczniu mam udać sie na pierwsza wymianę oleju w ASO/prawdopodobnie na liczniku będzie juz wtedy około 16.500/17.000km/Koszt wymiany oleju wraz z materiałami z ASO to przedział miedzy 460-510zł brutto.Kontrolka na wyświetlaczu informuje o wykonaniu przeglądu ale w ASO dowiedziałem się że przy tym przebiegu to będzie na 99% tylko olej i filtr a przegląd zrobię sobie za 3/4 miesiące później.Wtedy autko będzie miało +- rok. MUSIAŁEM W...
~Maciej
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Tutaj nie mogę nic napisać. Kupiłem nowy po to żeby nie płacić podatków :P i mieć spokój. No i mam. Oprócz spalania benzyny nie mam innych wydatków :) nie pali jakoś bardzo dużo bo średnią z 5000 tyś km mam 7,4 więc przy tych gabarytach mogę śmiało dać pięć gwiazdek. Oby tak dalej Citroenie :) będę trzymał kciuki
~P
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Przez trzy lata ZERO awarii. Serwisujęw ASO, wszystkie wymiany oleju co 15 tys. km lub co rok nie leję żadnych dziwnych dodatków do oleju typu ceramizery i płukanki które mogły by zaszkodzić paskowi. Robo,czogodziny w ASO na przyzwoitym poziomie cenowym
~Marek
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
nie pali 5 litrów :) czy 4,5 jak dyzle Janusza i Grazżyny z lyzyngu lub unfalu. Pali 7,5 /100 w jeździe zimą - wkoło komina. W trasie to spada o litr. Latem pali poniżej 6.
~Kuba
SUV 1.6 PureTech 181KM 133kW
Pali adekwatnie do masy i wielkości.Trasa 8.5 przy autostradowych, miasto dycha bez wyscigów
~chauffeur
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Citroen to średnia półka cenowa pod tym względem. Można w tej klasie utrzymać auto taniej. Można drożej.
~stoik
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Nowy samochód więc jedyny koszt to ubezpieczenie i paliwo. Jak na razie jest świetnie.
~stoik
~zabolog
SUV 1.6 PureTech 181KM 133kW
Rok użytkowania (14 tyś. km). Tylko paliwo. Zużycia na normalnym poziomie.
~Olo184
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Na razie bezkosztowo, zobaczymy co bęfzie po okresie gwarancji
Citroen C5 Aircross SUV