Lista ocen Citroen C5 Aircross SUV (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arturro
SUV 1.5 BlueHDI 131KM 96kW
W tej cenie to jest 110 tys zł brutto to Citroen C5 Aircross rok.prod.2021 .silnik 1.5/130 KM wersja Feel Pack i jakieś chyba 2 ele.dodatkowe to jest raczej bardzo dobrze.Pod uwage był brany:Peugeot 5008 oraz Citroen C4 GrandPicasso/Spacetourer/ ...i Ford S Max /raczej 2 letni/i VW Touareg....raczej mowy ale "goły" w benzynie 1.5/150KM Było też kilka mniej oczywistych typów jak kilku letni/ia Dodge Durango Kia Sorento Ford EDGE ale...
~Maciej
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
REWELACJA!!! Myślę nie ma lepszego samochodu w tym podrzecie. Citroen zawsze robił super wyposażone i komfortowe samochody w przystępnej cenie, ale tutaj to już przesadził :) Jak już pisałem wcześniej za tak wyposażony egzemplarz jak mój w wersji Shine u konkurencji na A, B albo M pewnie trzeba zapłacić z 230-280 tyś tutaj masz to wszystko za mniej niż połowę.
~chauffeur
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Przeanalizowałem przed zakupem kilkanaście modeli porównywalnych z C5 AC i ten samochód plasuje się w średniej półce cenowej. Ocenił bym to tak: nie najwyższa jakość za rozsądną cenę. Za nią mógłbym kupić np. gołe volvo albo droższą mazdę z porównywalnym wyposażeniem.
~Kuba
SUV 1.6 PureTech 181KM 133kW
Dla tych co mają" francuzkofobie" moze być zaskoczeniem.Jeden z nielicznych wozów nie przesacowanych i wart tych pieniedzy.To bardzo dobre auto za rozsądne pieniądze
~Ar
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
W tej cenie ma wszystko co potrzebne a nawet znacznie więcej. Konkurencja dla tego modelu praktycznie nie istnieje - citroen naprawdę stworzył następcę rodzinnego vana.
~Marek
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Strach tu pisać , że to jest najkorzystniejsza oferta za nowy model, bo jeszcze Janusze i Grażyny się rzucą. No, ale to nie grozi, bo oni się boją na f :)
~stoik
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Wszystkie dzisiejsze samochody są przewartościowane. Citroen to samochód skrojony pod moje oczekiwania w cenie mniejszej od dużej części konkurencji.
~stoik
~P
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jedno z tańszych aut w utrzymaniu jakie miałem kiedyś jeżdziłem BMW to była skarbonka bez dna!
~Piotr
SUV 2.0 BlueHDI 178KM 131kW
Nie odbiega wcale od marek premium, a jednak jest sporo tańszy.
Citroen C5 Aircross SUV