Oceny Citroen C5 Aircross SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW od 2018

Citroen C5 Aircross SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW od 2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen C5 Aircross SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW od 2018

~Maciej
Citroen C5 Aircross
Żeby uzmysłowić potencjalnej zainteresowanej osobie co kupuje można ten samochód określić trzema słowami: kanapa na kółkach albo dwoma: latający dywan ;) . Aircross niczego nie udaje. Ma być komfortowy i taki jest. Chyba najwygodniejsze auto jakim jeździłem. Wyciszenie, fotele, zawieszenie, komfort jazdy na najwyższym poziomie. Ma myśl o jeździe C5 gdziekolwiek po prostu się cieszę. Im gorsza droga tym lepiej. Aircross bardzo dobrze izoluje...
~ZadowolonyZC5
Citroen C5 Aircross
Samochód idealny na długie trasy ze względu na komfort jazdy. Do tej pory nie znalazłem równie wygodnego auta. C5AiR odebrane 2 miesiące temu zrobione 4000 km. Bagażnik spokojnie wystarcza na spakowanie 4 osobowej rodziny. Polecam:) W dobrej cenie otrzymujemy świetne wyposażenie. Widoczność przy parkowaniu niestety słaba ale z kamerami 360 wszystko wydaje się proste.
~Marcin
Citroen C5 Aircross
Z tym silnikiem świetne auto do miasta, w trasie też się sprawdzi o ile ma spokojnego kierowcę, miękko, cicho i wygodnie
~Ar
Citroen C5 Aircross
Pod górkę brakuje trochę mocy. Idealny do miasta. Automat wydaje się idealnym rozwiązaniem dla tego silnika. Duży moment już od 1500 obrotów więc w mieście jest b. elastyczny. (Silnik)
Citroen C5 Aircross SUV