Lista ocen Citroen C5 I Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW 2000-2004 (31) - Ergonomia

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal Stepien
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Bardzo dobrze. Wszystko na swoim miejscu. Moj model to exclusive z telefonem, nawigacja i wszystkimi innymi dodatkami jakie byly w C5-kach z wyjatkiem guzika Sport, ma wiec mnowsto przyciskow, ale latwo sie do nich przyzwyczaic, sa dobrze rozmieszczone, wystarczajaco duze, i po kilku tygodniach z autem, wrecz intuicyjne. Jest tez opcja Night Mode, po jedym nacisnieciu gasnie ekran komputera/nawigacji (jest duzy i kolorowy, zaraz pod szyba) a...
~Z.P.
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Wszystko mi teraz pasuje, ale 4-krotnie porawiałem siedzenia zwłaszcza twardość i trzymanie boczne, zmuszony byłem do wymiany tapicerki na skórę, również 2-krotne zmieniałem obszycie kierownicy, bo 1-szy tapicer spartaczył ale oczywiście uważał się za geniusza!!! Przyciemniłem szyby, alusy i fura jest zajebista!!!
~Piotrek
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Wszystko pod reka, ale co za idiota wymyslil wycieraczki chowajace sie pod maska, ostatnio jak w trasie zaczely mi wycieraczki zamarzac i musialem za kazdym razem gasic samochod zeby je wyczyscic to mnie roznosilo, totalnie nieprzemyslane.
~Zenekis
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Nic konkretnego nie psuło mi nastroju. Seryjne radio Clarion było gorsze niż we fiacie 125p z 1985 roku - po wymianie na jvc - bardzo dobrze bo 4 głośniki z tweereami i nie trzeba było wymieniać.
~Krzysztof
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Jak na francuza to trochę za twarde siedzenia. Dość duży bagażnik jak na samochód pięciodrzwiowy. Na pochwałę zasługuje sposób składania tylnej kanapy. Sporo schowków.
~steff
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Pokrętła, podłokietniki, - bardzo dobrze rozplanowane. Szuflady pod fotelami. Minusem jest brak uchwytu na kubki jakie mają amerykańskie auta.
~ztomek1@wp.pl
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
niby dużo miejsca a mnie boli prawe kolano obijające się o kluczyk.Fotele - elektryczne kiwają się przy hamowaniu
~dzoner
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, fotele też, rozmieszczenie dźwigni i pokręteł dobre.
~leszek@witalni.pl
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
To mój 17 samochód i najwygodniejszy, choc teoretycznie jeżdzilem też "wyższymi klasami"
~piniof1@poczta.fm
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
przy wzroście powyżej 170 cm chyba super, poniżej ciężko dostać z fotela kierowcy do skrytki pasażera
Citroen C5 I Hatchback