Lista ocen Citroen C5 I Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW 2000-2004 (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal Stepien
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Bardzo dobrze. Z prodzu duzo miejsca i latwo zajac dobra pozycje, kierownica regulowana w dwoch plaszczyznach, fotel w.... sam nie wiem, bardzo wielu, no i podlokietnik na trasie to jest cos pieknego. Z tylu ok dla dwoch osob, troche malo miejsca na nogi w porownaiu z np C6, ale jezdilo sie w trasy po 2000km i znajomi nie narzekali, no moze troche. Trzy osoby tez sie zmieszcza ale tylko na godzine, dwie, pozniej juz sie robi niewygodnie.
~Zenekis
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
LUX. Wszędzie pełno miejsca - szczególnie jak wsiadłem z volvo s40. Samochód z zewnątrz wygląda na mniejszy niż się to odczuwa w środku. Duży bagażnik - bardzo lubię hatchbacki bo naprawdę można popakować - przywiozłem kiedyś z ikei szafę i dwie komody mając pasażera i 200 kilometrów do domu bez problemu. Podłokietnik - bajka - samochód bez podłokietnika to pół samochodu.
~steff
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Dużo miejsca, subiektywnie więcej niż w podobnych wozach tego segmentu. To duże auto. Bardzo duży bagaznik. Po złożeniu siedzeń wchodzą bez problemu dwa rowery górskie bez konieczności demontażu niczego z nich. Wszedłby trzeci cały, ale byłby już powyzej linii okien.
~gegange
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Naprawde niewiele jest aut za te pieniadze oferujace tyle miejsca zarowno z przodu jak i z tylu. Mam takze opla Vectre C i Lagune II kombi- nie ma porownania. Drabina 9 stopniow 3 czesciowa wchodzi bez problemow :)
~przeemek@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
tu daje 5-samochod dla ludzi kazdego wzrostu.ja mam 186 cm bardzo komfortowo i wygodnie z przodu,z tylu tez super.nikt nie narzeka na brak miejsca.
~Cebulov
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Ogrom miejsca. Kierowca i pasażer nie mają prawa narzekać na przestrzeń. Z tyłu można grać w tenisa! Nawet wysocy będą zadowoleni.
~Piotrek
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Miejsca sporo, ale jakosc materialow w kabinie fatalna, wszystko lata i halasuje.
~Jacek
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
miejsca bardzo dużo nawet na tylnych siedzeniach można w trójkę wygodnie siedzieć
~daro-w
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
duzo miejsca z przodu, z tylu jezdza dzieci wiec jest wystarczajaco
Dziennik kosztów dla Citroen C5 I Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
6,7
~Wiewiórki i Dinozaury
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Można wygodnie bez zmęczenia podróżować, zarówna na długich i krótkich trasach
Citroen C5 I Hatchback