Lista ocen Citroen C5 I Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW 2000-2004 (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leszek
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Bardzo udane auto, które nigdy mnie nie zawodzi. Słyszałem od innych, że się psuje. Pytam co? Jeżdżę ostro i dużo i własciwie wymieniam olej i żarówki. Żadnych drobnych i grubych usterek. Auto dla ludzi z charakterem. Wygodne, elastyczne, na drodze przylepione. Zimą wyjeżdża z prawie każdej zaspy.
~Michal Stepien
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Bardzo Bardzo dobry, wiem ze VW i Audi to dobre auta ale nie potrafie zrozumiec dlaczego sa o tyle drozsze od C5, ale to dobrze dla mnie i Was zapewne skoro myslicie o zakupie C5 bo sa poprostu tanie!!
~steff
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Uzywane C5 mają niskie ceny w stosunku do wielkości, komfortu i również niezawodności. Ja posiadam bezwypadkowy egzemplarz kupiony w Polsce, od nowości w jednej rodzinie.
~Z.P.
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
w sumie fajne auto ale może dlatego, że z pierwszego roku produkcji 2001 bardzo dużo usterek! relacja - cena - jakość = źle relacja - cena - prestiż = dobrze ogólnie = PRZECIĘTNIE
~Cebulov
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Cena nowych była przeciętna jak na ten standart. Używane dostępne tanio z bogatym wyposażeniem. Wystarczy uważać przy kupnie i cieszyć się wygodą :)
~Żabojad
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Francuzi nie popisali się, ale jest dobrze. Mogłoby być trochę łatwiejsze zroganizowanie deski rozdzielczej(nie tak strasznie dużo klawiszy)
~ztomek1@wp.pl
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
niektórzy podając stosunek ceny do jakości może mówią o wydatku 60-70 tysięcy.Ja dałem ponad 100 , dlatego uważam ,że to to wyrzucone pieniądze
~viv
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
citroen daje duże rabaty, więc przy tej klasie samochodu cena ok 80.000 PLN to żadna cena. ale jeśli nie lubicie nagłych odwiedzin w serwisie, to nie polecam
~Krzysztof
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Wypada to nie najgorzej nie jest tylko do końca znana cena potencjalnych wizyt w serwisie po gwarancji, a z tym bywa raczej....
~jkalisz@go2.pl
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Za swój samochód zapłaciłem 82 tys. zł myślę, żeto niedużo w porównaniu do innych marek z tym wyposażeniem i komfortem jazdy
Citroen C5 I Hatchback