Lista ocen Citroen C5 I Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW 2000-2004 (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zenekis
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
No tu lekkie zastrzeżenie, ale to w menu elektryka, bo samo ogrzewanie spoko - przycisk auto czynił cuda w mgnieniu oka czy zaparowane czy zaśnieżone szyby. Układ elektronicznego strowania ogrzewaniem miał czasem takie zagrywki z opóźnieniami albo w ogóle zapominał dostosować się do ustawionej temperatury - musiałem pokręcić w te i nazad paręnaście razy i zadziałało - z tym, że nie zawsze tak było.
~Michal Stepien
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Bardzo dobrze, wszytko dziala tak jak trzeba, chociac klima ma gdzies jakis wyciek, nigdy sie tym nie przejmowalem bo w sumie i tak jej nie uzywam, (w mojego taty C5, dziala pieknie. Ogrzewanie, jak to w dieslu, dziala dobrze ale zajmuje 4-5 minut zanim zacznie dmuchac cieplym powietrzem. Przy minus 20 to i nawet 10 minut. Ogolnie jest bardzo dobrze.
~Piotrek
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Najczesciej klimatronik mnie tylko denerwuje, w trybie recznym jak sie juz rozgrzeje to zaczyna dmuchac chlodnym powietrzem, bardzo to niekomfortowe. Osuszanie szyby tez dziala tak sobie, poniewaz osusza tylko pasazerowi, cos sie tam pewnie zatkalo.
~przeemek@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
dosc szybko sie nagrzewa,ale mam jakis problem z klimatyzacja ,nie wiem czy to problem serwisu?klima w zeszlym roku byla nabita w citroenie,dzialala be zarzutu w zesze wakacje -szybko chlodzila,a teraz ledwo jest wyczuwalna?
~Andrzej_Dąbrowski@elb.pl
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
To jest jakieś nieporozumienie, zimą szyby zamarzają od wewnątrz mimo że w samochodzie jest ciepło, parowanie bocznych tylnych i tylnej szyby, grozi to poważnym wypadkiem. Servis nie potrafi tego usunąć.
~Cebulov
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Klima działa bez problemu, błyskawicznie chłodzi. Świetnie trzyma temperature dla każdej strefy. Ogrzewanie czasem zalatuje plastkiem ale to raczej normalne.
~viv
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
strefowa klima działa o´k, ale po roku bardzo szybko czuć w samochodzie "zapach"klimatyzacji, pomimo wymienionego filtra
~piniof1@poczta.fm
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
z tym nigdy nie było problemu, wszystko odbywa się samoczynnie, a na dodatek dwie strefy - super
~Krzysztof
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Automatyczna dwustrefowa klimatyzacja działa poprawnie, przydatnym elementem byłby szyberdach.
~Wiewiórki i Dinozaury
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Przy regularnych przeglądach działa doskonale, bez obcych zapachów
Citroen C5 I Hatchback