Lista ocen Citroen C5 I Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW 2000-2004 (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert D.
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Jak na razie dobrze - ale na wszelki wypadek nie przeceniam - jak coś zauważę to dopiszę. Tutaj wtrącę uwagę o serwisie Citroena który potrafi doprowadzić do szału nawet świętego - miałem już do czynienia z jednym serwisem z jednego miasta wojewódzkiego i nie mogłem wyjść z podziwu jak można tak długo robić rzeczy które im zleciłem (kilka bzdur do sprawdzenia i wymiany).
~Jan Barszczewski
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
drobiazgi denerwują najbardziej: przełączniki świateł (wąsy) dwie awarie, zawieszaniesię wstecznego biegu na dżwigni sterowania, "trzeszcząse" szyby - kurz w uszczelkach sprawia wrażenie jakby całe nadwozie trzeszczało, piszczące hamulce - denerwuje mnie do granic wytrzymałości, czujnik poziomku płynu do spryskiwaczy - dwie awarie
~zdzich26
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
tylna szyba mechanizm oraz tylna klapa otwieranie czasem trzeba docisnąć,przekłamujący poziom oleju wskaźnik na desce często klamie że niby w silniku jest sucho co nie których pierdółek trzeba mieć dystans auto ma już 12lat zaskoczony jestem pierwszy raz w życiu Francuzem
~MrM
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Dość często przepalające się żarówki H7 oraz postojowe (pomogła wymiana na postojówki typu LED). Drobne problemy z zamknięciami oparć tylnych foteli. Awaria jednego czujnika parkowania. Pękniecie spinki linki gazu przy pedale.
~prezes1984
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Przez ponad rok użytkowania przegrzała się opornica wentylatora. Powstał zimny lut. Wystarczyło dogrzać układ i teraz wszystko gra i buczy :)
~mariusz
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
no nie powiem , parę rzeczy było ale auto ma 7 lat . piszczenie hamulców z tyłu znika po wymianie tarcz - ta konstrukcja zacisków z tyłu ...
~archie39
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
kiepskiej jakosci pokrycia plastykow - odlazi faba od uchwytow wewnetrzych przy drzwiach oraz pekają klamki wewnętrzne przy zbyt mocnym potraktowaniu.
~Just
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Co jakiś czas ( ok 6 miesięcy)włączaja się wszystkie kontrolki i resetują sie ustawienia komputera i radia. Hamulce piszczą (ale ten typ tak podobno ma)
~grg
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
caly czas,cos zawala,a to fotel sie jnie suwa,a to ksenon nie dziala,lipa nigy nie wiadomo czy wszystko dzialaa
Dziennik kosztów dla Citroen C5 I Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
8,2
~Michał
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Jeśli dbasz o przestrzeganie zaleceń producenta , tj. wymiana płynów itd.( części tylko orginlne) nie ma większych problemów.
Citroen C5 I Hatchback