Lista ocen Citroen C5 I Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW 2001-2004 (22)

4,1
~2.5 letni użytkownik
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Jeśli chodzi o spalanie, komfort, wygodę z jazdy, wygłuszenie to bardzo doobrze bym ocenił ten samochód. Jednak Pod wzgledem technicznym sprawa ma się już nieco gorzej.
~Adam
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Od kiedy pamiętam to zawsze zarzekałem się, że nigdy nie kupie francuza bo delikatny i tak dalej, generalnie standardowa opinia. Musiałem kupić szybko samochód kombi, za maks 10 tyś. Szukałem Focusa, Octavii, Golfa. Obejrzałem 4 focusy i trafiłem takie syfy, że zraziłem się maksymalnie do Forda. W ogłoszeniach przelatywał mi C5 jednak śmiałem się, że jak zaczne je oglądać to już będzie ze mną źle :) No i kupiłem C5 za 8,5tyś, +rejestracja....
~zszaran@poczta.onet.pl
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Lubię jeżdzić tym autem i na razie nie odmówił posłuszeństwa. Jest ładny wygodny i obszerny.
~Jarosław, mazowieckie.
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Świetny samochód dla rodziny, wygodny, w miarę ekonomiczny (przecież to nie seicento), i bardzo pakowny. Z C5 polubiłem każdą drogę, naprawdę.
~Mattisek
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Ten silnik to dla tego auta zbyt mała jednostka. Jest mułowaty, wyprzedza się z redukcją biegów. Przy moim przebiegu bierze sporo oleju. Poprawiło się to po zmianie na 10w60 (Silnik)
~koko
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Za dużo pali w mieście, bo do 10,5 l/100, na trasie super ,spada nawet poniżej 6 litrów, więc gaz nie jest potrzebny.
~vigen520@poczta.onet.pl
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Samochód rewelacyjny, ale za mała moc silnika 1,8 albo źle dobrane przełozenia w skrzyni biegów. Na C5 przesiadłem sie z fiata marea nie mogłem sie przyzwyczaić do wołowatej jazdy. Teraz juz jest ok. NIe miełem innego wyjścia, chyba, ze zmiana samochodu.
~Kamil
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Generalnie ok, Pojemny, pakowny no i zawieszenie - nie ma lepszego. Jak narazie bezawaryjne ( mam go 2 lata) i miejmy nadzieje, ze tak zostanie. jednyna rzecz to mógłby byc lepiej wykończony
3,2
~Dinks
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Samochód porównał bym do supermarketu, co tydzień coś nowego. Ale o tym na końcu najpierw zalety. Do zalet zaliczył bym wiekość samochodu i miejsce dla osób z przodu jak i pasażerów z tyłu. Chociaż z tyłu oparcie powinno być bardziej pochylone. Gabaryty samochodu dość duże gdyż na merketowych parkingach cięzko się parkuje więc samochód dla lepszych kierowcow. Zawieszenie komfortowe o ile w dobrym stanie. Z wad to mierna wytrzymałość, silnik...
~kondzio713
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
silnik bez wiekszych zastrzezen usczelka pod glowica po 250 tys ale zagazowany.. (Silnik)
Citroen C5 I Kombi