Lista ocen Citroen C5 I (191) - Widoczność

Na liście zabraknie 273 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~prewit@neostrada.pl
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Auto, zwlaszcza kombi jest duze i trudne do porzucenia w miescie. Trudno jest zlapac wyczucie nad nim. Tylne czujniki ratuja, choc trzeba uwazac juz pod lekkim katem. Przod jest dlugi i przydaly by sie na nim takze czujniki. Widocznosc w przod dobra, z tylem troche gorzej. Obnizajace sie prawe lusterko czesto mi pomaga, skladane lusterka to bardzo dobry wynalazek. W nocy jedzie sie rewelacyjnie. Xenon dobrze swieci i sam trzyma poziom, a...
~Sroqraf
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Nie ma problemów z widocznością. Tył? Czujniki cofania, lusterka zewnętrzne są wystarczająco duże, choć przy cofaniu chętnie widziałbym więcej podłoża. Można włączyć patent obniżający lustro od strony pasażera, ale nie o to chodzi by widzieć asfalt i nic za autem. Tak czy inaczej, jeździłem mniejszym aucie, a tutaj nie czuję się zagubiony ;)
~TommyB (tomasz@master.pl)
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Widoczność Naprawde dobra, jak to w każdym aucie, słupki skracają pole widzenie, z tyłu gdyby nie te czujniki to też by było niewesoło, szyba jast długa, ale pole widzenia raczej skromne a dupka w C5 jest niczego sobie i ciężko ją było na początku wyczuć, gdyby nie elektronika to by się pewnie troch porysowała, a tak na szczęście nic się nie stało.
~PK
Kombi 2.0 HPi 140KM 103kW
Duży przedni słupek ale mi nie poprzeszkadzał. Duże tylne lusterko wsteczne też mi pasowało. Jeszcze było fotochromatyczne więc poprawiało to komfort jazdy. Czujniki deszczu są denerwujące bo żyją po swojemu. Raz wycieraczki latały jak popaprane a za chwilę nie chciały pracować a deszcz taki sam. To było denerwujące.
~mariandor@gazeta.pl
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Jeżeli ktoś potrafi jeździć do tyłu na lusterka boczne (a wszyscy powinni )to z widocznością nie ma większych kłopotów , chyba , że się jest wysokim człowiekiem z niezbyt długimi rękami - wtedy zbyt pochylona szyba przednia mimo ogromnej powierzchni daje małe pole widzenia
~erder
Kombi 3.0 V6 207KM 152kW
No w tej kwesti nie najlepiej ,do tylu slabo ale wiele samochodow ma do tylu slaba widocznosc, natomiast bardziej martwi mnie widocznosc do przodu slaba trzeba sie wychylac przy parkowaniu i tak ledwo co to daje, przydaly by sie czujniki w standarcie do przodu i tylu.
~harderson
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Przesiadałem się z Ibizy więc pierwszy tydzień miałem ciężki :) Parkowanie na lusterka bo przy tych gabarytach tak trzeba. Przedni lewy słupek trochę ogranicza widoczność ale ogólnie jest dobrze. Lusterka super, dużo w nich widać
~Michal Stepien
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Bardzo dobra, duze lusterka, duze szyby, do tylu bardzo dobrze, tylko na dlugich lukach do przodu, czasem slupki troche przeszkadaja, ogolnie sa dosyc cienkie ale szyba jest mocno pochylona i to powoduje ten problem.
~AdamolSS
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
W zasadzie nie mam uwag. Do przodu jest lepsza moim zdaniem niż np. w fabii która również jeźdżę na codzień. Do tyłu natomiast są czujniki cofania, więc też nie ma problemu. Bez nich ocena z pewnościa byłaby niższa:)
~zadowolony
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
oba fotele przednie się podnosza więc nie ma problemu z widocznościa nawet dla niskich osób. do tyły jednak troche mniej widać...jest natomiast czujnik parkowania...faktycznie ułatwia parkowanie bo auto jest dość duże