Lista ocen Citroen C5 I (66)

~Ten, co nigdy nie chciał Francuza
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Kupiłem 16- letnie auto za niecałe 5000 i mam wyposażenie, którego próżno szukać w golfach czy innych skodach z tamtych lat. Wygoda jest niesamowita, koszty eksploatacji przy LPG są śmiesznie niskie. Nie wyobrażam sobie żeby za takie pieniądze kupić coś lepszego. Ktoś może pomyśleć, że tę ocenę pisze kapelusznik jeżdżący tylko na działkę i do kościoła, ale nie. Mam 24 lata ;)
4,1
~2.5 letni użytkownik
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Jeśli chodzi o spalanie, komfort, wygodę z jazdy, wygłuszenie to bardzo doobrze bym ocenił ten samochód. Jednak Pod wzgledem technicznym sprawa ma się już nieco gorzej.
~Adam
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Od kiedy pamiętam to zawsze zarzekałem się, że nigdy nie kupie francuza bo delikatny i tak dalej, generalnie standardowa opinia. Musiałem kupić szybko samochód kombi, za maks 10 tyś. Szukałem Focusa, Octavii, Golfa. Obejrzałem 4 focusy i trafiłem takie syfy, że zraziłem się maksymalnie do Forda. W ogłoszeniach przelatywał mi C5 jednak śmiałem się, że jak zaczne je oglądać to już będzie ze mną źle :) No i kupiłem C5 za 8,5tyś, +rejestracja....
~TommyB (tomasz@master.pl)
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
W tej cenie nie ma wygodniejszego auta i ktokolwiek jechał C5, ale prowadził, nie był pasażerem, bo to subiektywne postrzeganie, przyzna mi rację, autko jest w miarę oszczędne a odpłaca się niezapomnianymi wrażeniami z jazdy, jak wymyślą Hydroactiv 4 i nowe C5 to kupuje w ciemno.
~zszaran@poczta.onet.pl
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Lubię jeżdzić tym autem i na razie nie odmówił posłuszeństwa. Jest ładny wygodny i obszerny.
~Piotr
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Jedno z niewielu aut z których byłem naprawdę zadowolony, świetne na długie trasy. Pod względem wygody trudno znaleźć cokolwiek choćby porównywalnego w tej klasie cenowej. Swoje sprzedałem z przebiegiem ponad 300tys. km, przejechałem się kilkoma nowymi autami innych marek ale to zupełnie nie to. Służbowe auto klasy średniej znanej niemieckiej marki, którym aktualnie się poruszam nazywam ze względu na "komfort" panzerkampfwagonem ;) Bo mniej...
~Tomasz
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Perfekcyjne zabezpieczenie antykorozyjne. Silnik zupełnie bezawaryjny(choć mało dynamiczny) - nadaje się do instalacji gazowej, choć na razie nie mam takiej potrzeby by go "zagazować". Przeciętna dynamika ma swój plus - nie jest to model preferowany przez panów ubierających się na sportowo, którzy nie mają nic wspólnego ze sportem. Bardzo dobre wyposażenie. Stylistyka ponadczasowa - zarówno zewnątrz, jak i w środku. Hamulce, ogólnie...
~MarcinCe
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Bardzo dobra limuzyna tańsza od konkurencji. Nieporównywalny komfort i przestrzeń wewnątrz.
~mariandor@gazeta.pl
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
na niskich biegach są problemy z elastycznością , natomiast fascynujące jest przyspieszania na 5 (Silnik)
~Grzesiek z Opola
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Brakuje tego wykończenia i wogle podejścia do dobrego materiału bardziej solidnie, dokładnie. Dla biednego Polaka to powinno byc auto na 300 000tys i 15lat. Potem na złom. Jest delikatnym frankiem i trzeba jeździć delikatnie - tak wiec robię może się nie zepsuje a fachowcy nie zedrą ze mnie. Jest ponadczasowy i ma to coś w sobie więc trzeba by wziąć dobrego od niemców wtedy będzie i opinia i fakty na 5-ć. Dobre auto jak na cenę. Za drogi serwis.