Lista ocen Citroen C5 II Hatchback (78) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Greg
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
Jedna z większych zalet tego samochodu. Miejsca nie brakuje ani dla kierowcy, ani pasażerów, ani w bagażniku. Przy średnich pasażerach (170-180 cm) w naprawdę komfortowych warunkach pojadą 4 osoby w długą trasę, na krótszych z tyłu zmieści się jedna osoba między fotelikami z ISOFIX. Bagażnik - jeden z lepszych w kategorii, zarówno pojemnościowo, jak i dostępowo (w tym możliwość obniżenia zawieszenia przy załadunku).
~wk
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Bardzo duzo miejsca zarowno dla kierowcy jak i dla pasazera. Jestem po wyjezdzie na narty w Dolomity - 3 dorosle osoby i dziecko. Nie dosc ze wszystko zdolalismy zapakowac (lacznie z nartami) to jeszcze komfort podrozy byl b.dobry. Plus za duzo ilosc schowkow.
~Zadowolony
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Miejsca nie brakuje. Ja jestem wysoką osobą i jak ustawię sobie fotel z przodu, to za mną jest wystarczająco miejsca dla \"normalnej\" osoby, co nie często się zdarzało w poptrzednich moich samochodach. Pięć osób może w miarę komfortowo podróżować.
~Mike
Hatchback 2.0i 16V 140KM 103kW
Trudno znaleźć coś większego w tym segmencie. Miejsca w środku jest jak w salonie, bagażnik też potężny a do tego całkowicie prostokątny i z pełnowymiarowym "otworem załadunkowym" (podnoszona klapa z szybą). Tu chyba po prostu nie ma konkurencji.
~Wojtek inżynier
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Nic dodać, nic ująć. Pewnie z tyłu mogłoby być lepiej, ale sam mam 180 cm, a żona i 3 letni syn są mniejsi, wszyscy pasażerowie których woziłem również nie przekraczali 180 cm. Zawsze przestrzeń była powodem do chwalenia.
~Miku
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
hmm, nie jechalem jeszcze sedanem czy hatchbackiem ktory by mial tyle miejsca, mam 2m, siedze wygodnie, i spokojnie ktos taki jak ja moze usiasc za mna.. co wiecej.. tylna kanapa bez problemu miesci 3 osoby i to z luzem
~mietek61@list.pl
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Dużo miejsca z przodu i z tyłu.Przydaje się podłokietnik w długich trasach.Tapicerka skórzana bez zarzutu Fotele doskonale dopasowane nają el. reg.i podgrzewanie Tylna kanapa ma fajny schowek i jest łatwo składana
~link2jack@gmail.com
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
Fotele na pierwszy rzut oka wydają sie być malo wygodne - natomiast po dluższej trasie nie czuć zmęczenia (jak np. w Focusie). Osobne podłokietnki to swietny pomysł. Z tyłu pasarzerowie także mają duzo miejsca.
~Nat
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Przestrzeni jest dużo pod warunkiem, że kierowca lub pasażer nie przesuną fotela do końca. Wtedy może być problem z nogami. Jeśli kierowca ma do 1.85 to z tyłu jest miejsca dużo. No i komfort znakomity.
Dziennik kosztów dla Citroen C5 II Hatchback
7,3
9,3
11,9
~biacho@gmail.com
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Maksymalnie odsunięty fotel czy to kierowcy czy pasażera pozostawia bardzo mało miejsca na tylnej kanapie. Ale nawet wysoka osoba bo prawie 2 metry nie odsuwa fotela kierowcy całkowicie. Sprawdzone.
Citroen C5 II Hatchback