Lista ocen Citroen C5 II Hatchback (82) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~citron
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Świetne wyciszenie silnika. Cicha klimatyzacja. W modelach z wielowarstwowymi szybami bocznymi jest jeszcze ciszej. W porównaniu z moją Xantią różnica jest uderzająca na korzyść C5 - pomimo, że układ wydechowy w Xantypie podobnie jak wygłuszenie przedziału silnika jest w doskonałym stanie.
~Łukasz
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
dałbym 4,5 bo mały niedosyt co do tego pontona mam,jeśli chodzi o odgłosy z zawiasu np.na koleinach poprzecznych mimo iż jest na pneumatyce a cały zawias zrobiony/sprawdzony,być może ja oczekuję zbyt wiele (moja Żonka mówi ,że auto po drodze płynie ,ale na codzien Ona jezdzi astrą)
~Zadowolony
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Poziom hałasu w środku określiłbym nie doskonale ale bardzo dobrze. Jest na tyle cicho, że jazda z dużymi prędkościami nie przyprawia o ból głowy nawet podczas długich tras. Pokonałem za jednym razem 1400 km i nie czułem zmęczenia ani hałasem ani niewygodną pozycją.
~darekkruk@gmail.com
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Uważam ze powinno być bardziej słychać silnik, czasami się łapię na tym ze na wolnych obrotach nie wiem czy już go odpaliłem , szum powietrza dopiero powyżej 120-130 km/h, uciążliwy szum czy tez swist pojawia się około 180 km /\h, jak jest dalekj nie wiem gdyż nie jechałem szybciej.
~Wojtek inżynier
Hatchback 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
od 0-100 kmh nie mam uwag. Powyżej robi się coraz głośniej (truizm...), jednak np przy 160 kmh od słynnego citroena spodziewałem się znacznie cichszego wnętrza. A to prędkość na bezstresowe płynięcie autostradą bez przyciągania uwagi wideorejestratorów.
~mietek61@list.pl
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Trochę nie tak jak w audiA6 czy w mercedesie E klasie,czy też BMW ale i tak lepiej niż w passacie o Golfach nie wspomnę.Nic nie trzeszczy,nie skrzypi Do 170 km/h cicho potem słychać opony i wiatr Auto ma dobre audio przydaje się blututch
~Mike
Hatchback 2.0i 16V 140KM 103kW
Samo wyciszenie jest BARDZO dobre, silnik na niskich obrotach ledwo słychać. Natomiast (właśnie dzięki dobremu wyciszeniu wnętrza) słychać wszystkie skrzypienia i stukania plastików co doprowadza do szału w samochodzie z ceną katalogową powyżej 100.000.
~Robert
Hatchback 2.0i 16V 140KM 103kW
Podczas jazdy z prędkościami do 120km/h nie słychać silnika, jedynie szum opon. Powyżej hałas na przyzwoitym, nie przeszkadzającym poziomie. Bardzo dobrej jakości fabryczny sprzęt audio skutecznie niweluje hałas docierający zza okien.
~biacho@gmail.com
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Przy prędkościach rzędu 140 - 150 i wyższych zaczyna robić się głośno w środku chociaż jest to do wytrzymania. Automatyczne zwiększanie poziomy głośności radia skutecznie przeciwdziała złemu wrażeniu.
~bamaj
Hatchback 2.0i 16V 140KM 103kW
Tu minus, chyba dlatego, że porównuje do super wyciszonej laguny (diesel). Brakuje szóstki wtedy byłoby lepiej. Do 130 jest ok, po przekroczeniu 4 tys obr/min jest po prostu za głośno.
Citroen C5 II Hatchback