Lista ocen Citroen C5 II Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW 2005-2008 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~citron
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Obiektywnie rzecz ujmując uważam, że zakup Citroena C5 na rynku wtórnym to naprawdę dobra decyzja. Ceny tych samochodów są zachęcająco niskie, wyposażenie bardzo bogate, ryzyko kradzieży a zatem i koszty ubezpieczenia bardzo niskie. Naprawy tak naprawdę nie kosztują majątku - zwłaszcza jeśli umiesz coś przy samochodzie zrobić sam. Hydraulikę, której tak się wszyscy boją można uznać za najbardziej...
~husky@centrum.sk
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Tutaj powinna być nie ocena 6 której nie ma, ale nawet siódemka !!! Na rynku za 67.000.- to możemy dostać ewentualnie słabo wyposażone auto klasy Compact. W citroenie za 67 koła mam hydrowózek z ABS, ASR, ESP, dwustrefową autom. klimatyzacją, wszystkie szyby i lustra w prądzie, tempomat, system bluetooth, Radio CD MP3 6 głośników, czujniki zmierzchu, deszczu parkowania, lakier metalic, alarm z pilotem w kluczyku, cuda, wianki, wodotryski. Za...
~Nat
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Jeśli trafi się egzemplarz od pierwszego właściciela bezwypadkowy z sensownym przebiegiem to brać w ciemno. Samochód jest duży, ekonomiczny , awaryjność b.mała, b.tani w zakupie, bezpieczny i ma jeszcze wiele zalet. nic tylko kupować , ale pod warunkiem , że z pewnego źródła. Jak szrot wyeksploatowany to skarbonka bez dna- jak zresztą z każdym autem.
~BARTEK
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Za te pieniądze Golf z salonu bez specjalnego szaleństwa. Tu w standardzie: klima automatyczna, 7x airbags central zamek z pilota, audio CD z 6 głośnikami, elektryczne szyby przód ,lusterka. cena ok 65 000 zł. Mimo pewnych niedociagnięć za te pieniądze brać w ciemno! Tak zrobiłem i jak na razie nie żałuję.
~Paweł Sz.
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Jeżli tak komfortowe auto kosztuje tyle ile zapłaciłem [65 000 brutto], to inna ocena nie jest możliwa, a jest w nim prawie wszystko co umila jazdę i stanie w korkach oraz umożliwia płynne poruszanie się zarówno w naszej rzeczywistości drogowej jak i nawet niemieckiej.
~tgierg
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Auto ma tylko 8 lat nie czas na psucie - jakość klasy wyższej, cena jak za małą Toyotę... Przejechałem nim tylko 30tyś km (na gazie), ale bezawaryjnie - mam nadzieję, że zdania nie zmienie.
~Marek
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Samochód był dużo tańszy w momencie kupna niż konkurencja a okazał się wcale nie gorszy jakościowo. Wadą jest znaczna utrata wartości. Zaletą niższa cena zakupu.
~Trapolo
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Kupiony od 1go wlasciciela z przebiegiem 100kkm. Dokulalem nim kolejne 100 kkm nie ponoszac wydatkow większych niz eksploatacyjne.
~Citron
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Gdybym "to to" kupił jako nowe, to... lepiej nie mówić. Siąść i płakać. Masakra harat.
~mac
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
za te pieniądze najtanszy samochód w tej klasie, ze wszystkimi dodatkami uprzyjemniającymi jazdę i kierowanie
Citroen C5 II Hatchback