Lista ocen Citroen C5 II Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW 2005-2008 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~citron
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
W mojej ocenie kapitalnie "trzyma się" drogi. Jedzie jak przyklejony. Żadnej zwłoki w zmianie kierunku jazdy. Prowadzi się baardzo precyzyjnie i koła toczą się dokładnie przez te miejsca jezdni, które wytypują moje oczy - piszę tu o slalomie między ubytkami w nawierzchni. Bardzo mi odpowiada zestrojenie układu kierowniczego i odporność nadwozia na przechyły boczne w ostrych zakrętach. Nawet jeśli gumy "kwikną" na asfalcie nie mam najmniejszej...
~tgierg
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Rewelacja! Wygodniejszym autem nie jechałem! Przed zakupem tego auta jeździłem wieloma autami testowymi/do sprzedania, ale to zawieszenie mnie urzekło! Hydropneumatyka. A dodatkowo stromy podjazd do garażu czy działka z polnym dojazdem -jeden przycisk i zawieszenie podnosi się :)
~Nat
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Co tu dużo gadać. To jest hydrowóz. Jedziesz w pełnym komforcie na latającym dywanie. Chcesz jechać w teren wcale nie musisz mieć suva, jeden przycisk i prześwit większy niż w suvie. Genialne.
~husky@centrum.sk
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Tutaj nie ma wogóle dyskusji. Regulowany prześwit, dobre tłumienie, seryjny ESP, szerokie gumy (i dobrej jakośći) oraz komfor... w zasadzie KOMFORT ! (przez duże K)
~seba
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
bardzo wygodne i bezawaryjne hydrauliczne zawieszenie, do którego zachowania musiałem sie długo przyzwyczajać (efekt podróżowania jak w wannie z wodą)
~BARTEK
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
C5 ma bardzo komfortowe zawieszenie, po naszych drogach masz pewność ,że nie wylecą ci plomby. ale nie poszalejesz tym autem, ot komfortowa bryczka.
~wombatspecial@gmail.com
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Komfort, możliwość regulacji prześwitu, trochę dudni. Kierownica nieco ciastowata, no ale auto ogólnie jest miękkie...
~Trapolo
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Rewelacja. Auto znakomicie trzyma sie drogi. Hydro znakomicie dostosowuje sie do drogi.
~jean
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
przyzwoity, przy dużej prędkości i mocnym wietrze trochę jest niestabilny
Dziennik kosztów dla Citroen C5 II Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
12,2
~Marek
Hatchback 1.8i 16V 125KM 92kW
Duży komfort jazdy dzięki hydraulicznemu zawieszeniu. Słaba zwrotność samochodu.
Citroen C5 II Hatchback