Lista ocen Citroen C5 II Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW 2004-2008 (26) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~w.markow@interia.pl
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Automat z sekwencją.Rzecz bardzo fajna gdy chce się poszalec jak manualem.Ale zwylke daję popracować automatowi.Zalety najbardziej docenia moja żona wcześniej nigdy nie jeżdżąca automatem.Teraz nie wróciaby do manuala.Inteligentny sytem przełączania biegów.Gdy chcesz gwałtownie przyspieszyc przy wyprzedzaniu dokładnie wie o co ci chodzi i robi to doskonale.Oczywiście przesiadka z manuala wymaga nieco czasu ale potem co za wygoda.
~artur.publicite@gmail.com
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Na razie samochodzik to "nówka sztuka" (przejechałem 2 tys. km w trzy tygodnie) i mam nadzieję, ż eskrzynia jeszcze sie ´dotrze´. Na razie jest o.k. choc w testowanej przeze mnie A4 była o niebo lepsza.
~mietek61@list.pl
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
automat 6 biegów + sekwencja Jestem pod wrażeniem To mój pierwszy automat i kolejne auta będą tylko automatami.W korkach rewelacja.Trudno zauważyć zmianę biegów.Z sekwencji korzystam tylko jak chcę poszaleć
~Jarek66
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Nigdy nie było z nią problemów. Manualna 6 biegw to najlepsze co może być. Automaty mają mniej biegów, przez co jest głośniej i więcej pali
~Rafał
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
żadnych nawet najmniejszych problemów biegi wchodzą jak należy 6 bieg naprawdę pozwoli ograniczyć spalanie megatycznie !
~Citroen?NIE!!
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
O ile sama zmiana biegów jest na poziomie doskonałe to hałas od prawdopodobnie przekładni głównej potrafi bardzo zmęczyć.
~Igor
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Automat 6cbiegowy jest GENIALNY, świetnie zestrojony, bez męczących opóźnień. Tiptronika nie używam bo naprawdę nie ma po co.
~darekkruk@gmail.com
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Nie mam zastrzeże choć należy się dość długo przyzwyczajać do skrzyni 7 biegowej, ale ten nadbieg jest niezastąpiony na trasach.
~Uded
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Skrzynia biegów to kiepska strona tego auta - jest mało precyzyjna, trochę "oporna", wymaga zdecydowanego dociśnięcia sprzęgła...
Dziennik kosztów dla Citroen C5 II Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
7,3
~Olsztyniak
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Tez dobrze, biegi wchodzą płynnie i bez zgrzytów. A po wymianie ostatnio sprzęgła to jeszcze lepiej chodzi.
Citroen C5 II Hatchback