Lista ocen Citroen C5 II Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW 2004-2008 (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~molder83@tlen.pl
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Nowe auto stosunkowo drogie. Używane, z dobrej ręki, sprawdzonego źródła i z małym przebiegiem już w cenie dużo bardziej przystępnej. Ja kupiłem swoją Cytrynkę od znajomego z Belgii, który jeździł nią od nowości. Zrobił autkiem 65 tysięcy bez żadnych usterek. Auto w najbogatszej wersji, która stanowi rzadkość w Polsce. Podczas pierwszej wizyty w serwisie Citroena (profilaktycznej), zdziwili się, że komputer oferuje tyle opcji i nie mogli się...
~wk
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Bardzo dobry stosunek. Kupilem auto w 2008 roku, w promocji, za ok. 73tys. W porownaniu z innymi markami tego segmentu jest to b.dobra cena, a chcialem podkreslic ze moje auto ma wiele dodatkowych opcji. Z drugiej strony zdaje sobie sprawe ze tak niska cena wynikala rowniez z tego, ze niedlugo miala wejsc nowa wersja c5tki.
~artur.publicite@gmail.com
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
stosunkowo niewielka kwota zakupu (w porównaniu do konkurencji w tej klasie, która często za cenę kilkudziesięciu tysięcy wyższą nie oferuje takiego wyposażenia i takiej ilości dodatków), oraz niskie spalanie pozwalają mi na tę chwilę wystawić ocenę 5. Nie znam jeszcze kosztów przeglądow. Mam nadzieję, że mnie nie zrujnują.
~Jarek66
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Nie wiem czy inne marki potrafią zaoferować tak wiele w takim komforcie i wyposażeniu za tę cenę. Auto jest warte swojej ceny. Dzięki temu że większość co na F nie cieszy się popularnością, nieliczni mogą cieszyć się komfortem za niewielką cenę.
~Zawiedziony użytkownik
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Niska jakość użytych elementów elektronicznych. Sam silnik też nie należy do niezawodnych. Cena niekiedy 100 tys. i więcej za nowe tak zawodne auto to przesada. Koszty napraw i części też nie należą do niskich
~Uded
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Samochód zakupiony w promocji oraz na firmę - ciężko przebić oszczędność 50000 zł! Samochód w klasie średniej-wyższej z aspiracjami za cenę porządnego compacta!
~AntoniFerdyanand
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
W przypadku świerzych aut używancyh chyba nie ma sobie równych. Jest niedoceniony, ma słabą opinie a przez to zdecydowanie tańszy niż konkurencja
~jacek28
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
kupujac diesla stracilem na roznicy wartosci i horendalnych kosztach pozniejszych napraw elementow niewystepujacych w silnikach benzynowych
~Olsztyniak
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Myśle że w stosunku co auto daje w zamian cena jest adekwatna, szczególnie jak kupi sie używane. Nowe chyba było ciut za drogie.
~tulipan61
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Moj jest z 2006r pazdziernik-wersia exluziw wszystkie baiery,dalem 36 tys, zl.nigdy nie kupie nowego za 90tys.Chodzi jak zyleta!!!!
Citroen C5 II Hatchback