Lista ocen Citroen C5 II Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW 2004-2008 (25) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mietek61@list.pl
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Wentylacja bardzo dobra ogrzewanie też Szczególnie zadowolony jestem z funkcji odszraniania,odparowania przedniej szyby.Po odpaleniu motoru niemal natychmiast mogę jechać a nie czekam jak inni na parkingu aż im szyby odparują Klina od strony pasażera mi się popsuła Nie wiem czy to czujnik, czy żaluzja?.Nie mam czasu się tym zająć a przeważnie jeżdzę sam.
~artur.publicite@gmail.com
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Dwustrefowa klima chodzi znakomicie. Minimalny nawiew wystarczy do schłodzenia auta w najgorętszy nawet dzień (zima jeszcze przede mną). Poza tym swoje robią wielowarstwowe szyby, dzięki którym wnętrze nagrzewa się wolniej i wolniej oddaje chłód.
~SLY
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Wszystko działa super. Denerwuje mnie tylko, że muszę wędrować po menu komputera jak chcę wyłączyć klimatyzację (kompresor). W mieście, na krótkich przejazdach nie ma sensu załączać klimatyzacji.
~Igor
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Czasem klima dwustrefowa się gubi i trochę nie trzyma temperatury. Przy dużym nasłonecznieniu jest za gorąco mino ustawionych 19st.
~Darek
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Jak na razie nie narezkam na klimatronik , działa tak cicho i skutecznie że czasmi mam wrażenie że na dworze jest tak jak w środku
~plecildiono
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Bardzo dobrze, po kilkunastu latach siadają klapy sterujące, naprawa dość droga (600)
~Rafał
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Tryb auto polecam ogrzewanie błyskawiczne klima działa bardzo dobrze a tryb odmrażania szyby robi robotę .
~Jarek66
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Wystarczające. Szybko się nagrzewa nawet podczas dużych mrozów.
~konrig (konrig@interia.pl)
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Tak ma byc! Ocena 5. Jak zapuscisz nawiew na MAX to Ci "łeb" urwie :-)
~aleks-sa@online.no
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Słabe odparowywanie przedniej szyby, szczeg. od strony kierowcy
Citroen C5 II Hatchback