Lista ocen Citroen C5 II Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW 2004-2008 (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~artur.publicite@gmail.com
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Moja "piątka" wynika po części z faktu, że mam wersję z czujnikami z przodu i z tyłu, które w tym aucie są niezbędne. Bez nich może być ciężko, szczególnie do tyłu, gdzie widoczność jest ograniczona (nawet kamera z Primery okazuje się mniej użyteczna niż czujniki w C5, które obejmują też boki auta). Z przodu ogromna szyba, widoczność na boki też ok. Może tylko martwa strefa w lusterkach bocznych bardziej uciążliwa niż we wspominanej Primerze.
~mietek61@list.pl
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Do przodu ok.Ale do tyłu słaba.Dobrze ,że ma czujniki parkowania.Bez nich kiepsko widzę parkowanie.Auto jest duże.Przydaje się automatyczna wycieraczke z sensorem deszczu.Lampy ksenony same się ustawiają do skrętu kół To nie jest tylko gadżet. Na krętych zamglonych drogach wszystko widzę
~konrig (konrig@interia.pl)
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Nie za dobra...do tylu bardzo przydaje sie czujnik cofania. Z przodu tez by sie przydal bo nie wiadomo jak blisko mozna podjechac kogos np na parkingu.Jednym slowek w poblizu samochodu malo widac, dalej samochodu dobrze widac :-)
~darekkruk@gmail.com
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Jest moim zdaniem nie najgorzej aczkolwiek szerokie słupki boczne utrudniają obsewrcję drogi przy nagłych skrętach czy unikach, ale chyba coś za coś wszak w tych słupkach muszą się zmieścic kurtyny.
~Krzysztof z Torunia
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Mnie jeździ się nim bardzo dobrze, może dlatego, że jeździłem już róznymi autami dużymi od ciężarówek do autobusów włącznie. Mam czujniki z przodu i z tyłu, ale cofam na lusterka (z przyzwyczajenia)
~Jarek66
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Znakomita ze wszystkich stron. Przy parkowaniu tyłem wysoki bagażnik utrudnia orientację odległóści ale tu pomocne są czujniki parkowania wyświetlane na ekraine.
~Rafał
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Bardzo wygodne duże fotele żadna trasa czy 1000 czy więcej km nie powodują zmęczenia . Miejsca jest aż nad to . w cztery osoby pełny relaks .
~imex@post.pl
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Źle, że nie jest indeksowane lewe lusterko zewnętrzne. Przy tej konstrukcji nadwozia cofanie odbywa sie generalnie z wykorzystaniem lusterek i czujników.
~plnf
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
troche ograniczona widoczność z tyłu spowodowanej przez małe lusterko wewnątrz i bardzo uchylona szyba tylna ale są radary parkowania (przód, tył)
Dziennik kosztów dla Citroen C5 II Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
7,2
~SLY
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Tutaj tylko uwaga do lusterek, bo mogłyby być większe (wyższe), bo jak dobre do jazdy, to trochę za wysoko do cofania i odwrotnie.
Citroen C5 II Hatchback