Lista ocen Citroen C5 II Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW 2004-2008 (29) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
dałbym 4,5 bo mały niedosyt co do tego pontona mam,jeśli chodzi o odgłosy z zawiasu np.na koleinach poprzecznych mimo iż jest na pneumatyce a cały zawias zrobiony/sprawdzony,być może ja oczekuję zbyt wiele (moja Żonka mówi ,że auto po drodze płynie ,ale na codzien Ona jezdzi astrą)
~darekkruk@gmail.com
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Uważam ze powinno być bardziej słychać silnik, czasami się łapię na tym ze na wolnych obrotach nie wiem czy już go odpaliłem , szum powietrza dopiero powyżej 120-130 km/h, uciążliwy szum czy tez swist pojawia się około 180 km /\h, jak jest dalekj nie wiem gdyż nie jechałem szybciej.
~mietek61@list.pl
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Trochę nie tak jak w audiA6 czy w mercedesie E klasie,czy też BMW ale i tak lepiej niż w passacie o Golfach nie wspomnę.Nic nie trzeszczy,nie skrzypi Do 170 km/h cicho potem słychać opony i wiatr Auto ma dobre audio przydaje się blututch
~biacho@gmail.com
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Przy prędkościach rzędu 140 - 150 i wyższych zaczyna robić się głośno w środku chociaż jest to do wytrzymania. Automatyczne zwiększanie poziomy głośności radia skutecznie przeciwdziała złemu wrażeniu.
~Uded
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Cóż, diesel. Terkocze pod maską, ale niezbyt głośno. Dość nieprzyjemny jest za to odgłos towarzyszący odpalaniu przy srogich mrozach - włos się jeży na karku...
~Igor
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Może jestem za nadto wyczulony ale nie ma rewelacji. W Avensisie II 2,4 benzyna do 100km/h nie słychać było NIC, totalnie NIC.
~jacek28
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
glosny , nawet jak na diesla. Drgania silnika na niskich obrotach przenikaja do wnetrza
~Zawiedziony użytkownik
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
wnętrze dobrze wyciszone, szczególnie poprzez zastosowanie podwójnych klejonych szyb bocznych.
~wk
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Dobte wiciszenie, o niebo lepsze niz np. w Xsarze picasso szczegolnie przy predkosciach powyzej 150km/h
~artur.publicite@gmail.com
Hatchback 2.0 HDi 136KM 100kW
Znakomite wycisznie nawet przy dużych prędkościach (kolejny raz plus także dla wielowarstwowych szyb)
Citroen C5 II Hatchback