Lista ocen Citroen C5 II Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW 2004-2008 (21) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Tutaj bez zastrzeżeń! Rewelacja. Tylko fotel pasażera mnie irytuje kiedy łyknę parę wiekszych ( nie ma regulacji góra-dół) pzynajmniej w mojej wersji weekend. Ogółem Tylna kanapa wymiata. Jest dużo miejsca w całym aucie nawet dla 4 pasażerów powyzej 185 cm i jednego z niższej półki hehe:)
~Jacek
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Kraków -Dubrownik na raz (15 godz) bez bólów kręgosłupa (48 lat). Z przodu po królewsku choć lewy podłokietnik (w boczku drzwi) za daleko. Z tyłu za mną (181 cm) znośnie ale bez szaleństw. Bagażnik 560 i rozwijana siatka - można zapakować wszystko! Schowek ogromny i mnóstwo schoweczków,
~Wojtek Gdansk
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Z przodu - bardzo duzo miejsca. Z tylu tez ale... Gdy przednie siedzenia sa maksymalnie odsuniete do tylu to robi sie mniej miejsca. Nie jest ciasno ale juz nie tak komfortowo. Mocowania iso-fix do fotelikow dzieciecych bardzo sie przydaja.
~patrique_g@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Moja wersja nie ma zbyt dużo możliwości ustawień foteli przednich, ale wystarcza mi to. Na długich trasach (to do ergonomii właściwie;-) czysta przyjemność, zwłaszcza jak się zapoda miłą muzyczkę, bo system audio jak dla mnie re-we-la!
~Łysy
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Przy moim wzroście test kolanka wychodzi w mało którym samochodzie, ale dla rodziny z dziećmi jak najbardziej wystarczająca. Czteroosobowa rodzina ma problem zapakować cały bagażnik kombi na wakacje!!!!
~jackly
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Chyba najobszerniejsze auto osobowe jakim jeździłem. Wycieczka w 4 osoby dorosłe z bagażami + dziecko w foteliku nie sprawia żadnych problemów.
~Marti
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Dużo miejsca. Choć jeździłem autami większymi w środku, to nie tak komfortowymi. Duże szerokie fotele i trasa 1300 km bez bólu pleców.
~Tomasz
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
przestrzeni dla kierowcy i przedniego pasażera jest sporo, ale dla tych z tyłu nie ma już za wiele miejsca
~Martin
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Niby duże auto, ale jest duża wygoda foteli kosztem miejsca. Na kolana z tyłu trochę mało.
~Jack
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Dla kierowcy wzorowo (ponad 180 cm), z tyłu nieźle, ale już nie pałac. Do 170 cm - rozpusta.
Citroen C5 II Kombi