Lista ocen Citroen C5 II Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW 2004-2008 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marti
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
4-letnie C5 w wersji Exclusive (prawie max)kupiłem za cenę 8 letniego kompakta (Ford Focus II). To chyba wystarczy jako reklama? Poczekam gdy stuknie 200 tys km, lecz jak do tej pory auto ma same zalety. A tak czy siak psują się wszystkie auta, a legenda bezawaryjnego VW już dawno umarła.....
~jackly
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Auto szybko traci na wartości więc kupno 5 latka to naprawdę strzał w 10. Komfortem przewyższa auta o wiele droższe. Utrzymanie nie jest przesadnie drogie chodź nie można się spodziewać poziomu kosztów utrzymania Fabii czy Punto.
~klocek
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Kupiłem używane za 50% wartości. Sprzedałem za średnią cenę transakcyjną tego rocznika. Sprzedałem w dobrym stanie, ale nowy nabywca pewnie będzie ładował kasę w ten złom tak jak ja to robiłem. Nie zazdroszczę.
~tapchan
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Przy aktualnych cenach pod względem komfortu masz C5 i potem długo, długo nic. Jeśli komfort jest dla ciebie priorytetem to do 10 tys. zł chyba nic lepszego nie da się w tej chwili wybrać.
~Jack
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
moje 15- 16 (circa) auto. Dochodzę do wniosku, że najlepiej iść pod prąd. Ludzie boją się francuzów a cytryn z hydrauliką jak diabeł świętej wody to i ceny aut prawie 1/3 niższe od reszty.
~Wojtek Gdansk
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
W tej kategorii wypada bardzo dobrze. Szukajac nowego auta wachalem sie miedzy Cytryna, Passatem, Vectra, Mondeo. Citroen oferowal duzo wiecej za taka sama cene.
~Bartek
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Stosunek jakości do ceny jest ok. Auto jest super wyposażone w cenie o około 10 tyś taniej niż passaty i te inne przereklamowane badziewia z pekajacymi głowicami itp z tych lat.
~Internauta
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Wybrałem najlepiej wyposażoną wersję. Warto. Zdaję sobie z tego sprawę, że jest dużo więcej aut w tej cenie ale napewno nie o takich wyjątkowych walorach Citroena.
~jbordzilowski
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Bardzo korzystna. Zawsze chciałem jeździć takim samochodem. Stosunkowo niskie są też koszty eksploatacji, ubezpieczenia itp.
Dziennik kosztów dla Citroen C5 II Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
~matekedzierzyn
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Naprawdę citroen dopracował ten model a cena w jakiej go można kupić to w porównaniu z konkurencją śmieszna
Citroen C5 II Kombi