Lista ocen Citroen C5 III (20)

~Maciek K.
Tourer 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
Świetne auto dla wszystkich, którzy lubia komfort i wygodę. Nowoczesny wygląd sprawia, że \"kasuje\" passaty czy mondeo. Jeśli nie musicie ścigać się na każdych światłach to polecam silnik 1,6 HDI. Dla kierowców z zacięciem sportowym radzę mocniejszy silnik.
~Marek Kowderowski
Sedan 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
ten samochod jest po prostu wspanialy nic dodac nic ując jezeli chodzi o caloksztalt jestem bardzo zadowolony wyglada jak samochody klasy bmw serii 5 czy audi a6 a tak naprawde jest o klase od nich mniejszy ale mialem okazje przejechac sie audi a6 z 2006r i komfort wcale nie byl lepszy
~Jaros
Tourer 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
Doskonałe auto. Godne polecenia, zdecydowanie bije na głowę wszelkie passaty. Przy tym można kupić go wiele taniej niż okrzyczane niemieckie auta, mając przy tym o wiele więcej radości z jazdy.
~raff
Sedan 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
Bardzo dobry samochód, mimo ogromnego przebiegu nie miałem z żadnych poważnych problemów
3,6
~daniel89
Sedan 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
Auto ładne komfortowe,fajnie sie prezentuje ale jezeli chodzi o usterki to nie wypada zbyt dobrze . Mialem to auto 2 lata kupione z przebiegiem 130000km full serwis po roku uzytkowania zaczely sie problemy najpierw przekladnia kierownicza do wymiany(wyciek oleju)pozniej problemu z filtrem czastek stalych.Mialem nawet taka sytuacje ze na autostradzie silnik zgasl w czasie jazdy i wyskoczyl blad na komputerze "the poluszyn system...
~Kniaź 68
Tourer 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
Auto w praktyce bezawaryjne pod warunkiem regularnie wymiany oleju, filtrów.
~Piotr
Sedan 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
jest całkiem dynamiczny tylko trzeba go trochę pocisnąć zeby jechał przy tej wadze auta. (Silnik)
~Miro
Sedan 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
silnik oszczędny ale za słaby jak na taką masę auta. (Silnik)
2,6
~Jarek
Sedan 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
myślałem że będzie lepszy niż ford ale pomyliłem się
Dziennik kosztów dla Citroen C5 III
7,7
9,8
11,1
~Staszek
Tourer 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
dużo wygodniejszy mniej usterkowy niż słynne golfy, nigdy więcej VW