Lista ocen Citroen C5 III (9)

~Mentorstajl
Tourer 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Pierwszy "francuz", po wieloletniej przesiadce z Alfa Romeo dzielę teraz auta na te z hydractive i na te bez. Bezkonkurencyjny komfort. Może porównywalny z audi a6, o ile tamten będzie na pneumatyce. Masa miejsca, zarówno z przodu, na tylnej kanapie, jak i pojemny bagażnik. Jest to typowy "połykacz kilometrów", idealny na długie trasy. W mieście męczy się ze względu na gabaryty, dobry promień skrętu.
~arkadius44
Sedan 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Moim poprzednim samochodem był również C5 ale ze słabszym silnikiem i tradycyjnym, mechanicznym zawieszeniem oraz manualną skrzynią. Samochód miałem od nowości i przejechałem nim niemal 150 tys. km. Mam doświadczenia z różnymi autami, niemieckimi, włoskimi, szwedzkimi. Jestem jednak zachwycony odkąd przesiadłem się na Citroena. Dlatego zdecyedowałem się na nowego w wersji Exlusive z automatem. Auto juz nieco "opatrzyło się" na rynku,...
~Romza
Sedan 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Auto bardzo komfortowe, dynamiczne i zwracające na siebie uwagę, ale nie obyło się bez mankamentów ( specjalnie nie piszę wad ,bo jest to może kwestia przyzwyczajenia). Posiadam je dopiero od miesiąca :)
~Kamil
Sedan 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Auto użytkuję od nowości - jak to czytasz i chcesz kupić to z ręką na sercu polecam , przejechane przeszło 200tys km , auto spisało się bezawaryjnie , wymiana rozrządu x3 razy tańsza niż w bmw z 2l silnikiem z tego samego rocznika , oleju żre około 0.5litra na 20-25tys km więc nie najgorzej auta nie szczędze - na autostradzie but, przyspieszenie super tylko brakuje napędu 4x4 tak jak w audi quatro - wiem bo mam aktualnie dwie nowe a6 ,...
~Adam
Tourer 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Wybierając ten samochód kierowałem się wygodą, opiniami w tym zakresie oraz silnikiem i skrzynia biegów nie ma się do czego przyczepić, może jedynie światła bi ksenon spodziewałem się lepszego efektu.
~filip
Sedan 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Świetne auto w stosunku do ceny. Bije na głowę konkurencję jeśli chodzi o zawieszenie. bardzo komfortowe na długie trasy. Rzadko się psuje. Dobre przyspieszenie. dokładna nawigacja. System SOS i citroen service. Dobra ładowność. niedużo pali. ok. 7l/100km
~Art
Sedan 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
bardzo udany samochód. Jeżeli będzie bezawaryjny to nie będzie żadnych zastrzeżeń.
3,5
~Roman
Sedan 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Jedna usterka i koszty utrzymania rosną dramatyczne. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~silentus
Tourer 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
te nieszczęsne wlewanie ad blue w bagażniku. porażka (Ergonomia)