Lista ocen Citroen C5 III Sedan (72) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JA C5 X7 III
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Sporo miejsca z przodu , sporo z tyłu. Mam zamontowany fotelik dla dziecka i jest OK. Brakuje uchwytu na napoje z przodu. Małe kieszenie w przednich drzwiach. Z tyłu to już wogóle masakra. Kieszeń pomieści... telefon komórkowy. Schowek przed pasażerem, duży, podświetlany, klimatyzowany. Kieszenie siatkowe z tylnymi siedzeniami. Z tyłu rolety w drzwiach i na tylnej szybie umilają podróże w dużym słońcu dając cień. Jeżeli chodzi o tył, to tylko...
~wojtek
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
W mojej ocenie przestrzeń nie rozpieszca. Mam 185 cm i ważę 95 kg.Po ustawieniu fotela kierowcy z tyłu jest mało miejsca na nogi dla dorosłej osoby. Fotele są wygodne, potwierdzam natomiast to co napisał ktoś wczesniej, że przy większych gabarytach kierowcy siedzisko wydaje się zbyt waskie, lewy boczek siedziska zapewniajacy trzymanie boczne lekko uwiera w udo. Bagaznik przecietny w tej klasie. Mało miejsca na stopy kierowcy na wysokość, nad...
~Doom
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Nie jest źle, ale są auta w tej klasie ciut obszerniejsze. Przy 182 cm wzrostu nie mam najmniejszego problemu ze znalezieniem odpowiedniej pozycji za kierownicą i jest jeszcze spory zakres regulacji. Jest wygodnie i przyjemnie. Z tyłu też daje radę, chociaż nie podróżuję tam często. Bagażnik wystarczający dla 3 osobowej rodziny i wyjeździe na wakacje.
~citroenc5
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Przestrzeń jest wystarczająca, fotel kierowcy jest automatycznie odsuwany gdy się otworzy drzwi, aby łatwiej wysiąść. Szczególnie jest to przydatne przy tapicerce skórzano-materiałowej. Lepiej zawsze odsunąć fotel przy wsiadaniu i wysiadaniu, aby guzikami i nitami, które są z tyłu spodni nie porysować tapicerki skórzanej boczków foteli
~sharkletx
Sedan 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Bardzo ok, jadąc w cztery osoby nie można w żadnym wypadku narzekać na brak komfortu. Nawet przy dość wysokich pasażerach z przodu zostaje dużo miejsca na nogi na tylnej kanapie. Na szerokość też jest bez żadnych zastrzeżeń, dorosłe osoby mają odpowiednio dużo przestrzeni. W pięć osób też można pojechać bez większych problemów
~arkadius44
Sedan 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Przestrzeni jest wystarczająco dużo. Auto jest zbyt nisko sklasyfikowane, jako segment D (klasa średnia). Jak dla mnie to nieporozumienie ale nie przeszkadza mi to, nie musze się "wyróżniać na drodze" aczkolwiek i tak uważam, że auto widać. Biorąc pod uwagę przestrzeń, kofort, osiągi, powinno być w klasie E.
~totalControl
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Przestrzeni nie brakuje, a ogromną zaletą są wygodne i mnogo regulowane fotele, chociaż moja druga połówka narzeka, że ciężko się obrócić do dziecka - no cóż... ;] Z tyłu też nie ma co narzekać - dziecko raczej ma sporo miejsca :) A więcej póki co nie trzeba. No i bagażnik - jak dla mnie duży, pakowny - a to sedan.
~bogi
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
no tutaj to francuzi sie postarali, miejsca duzo szczegolnie z tylu. przy max odsunieciu do tylu . moj syn, ktory ma prawie 2 mtr , mowi ze jest spoko, z przodu natomiast bardzo wygodne ergonomiczne siedzenia, maja tyle funkcji ze dopasowac mozna do najbardziej wybredych lacznie z masazem dla kierowcy - a to jest super sprawa
~Lukasz
Sedan 3.0 V6 HDi Biturbo FAP 241KM 177kW
Hm nie wiem jak to potraktować mam 198 cm wzrostu i z przodu jest Ok ale już za mną nie jest tak wesoło ale jakoś na wcisk wkładam bazę do nosidełka dla dziecka i samo nosidełko , natomiast z tylu nad głowa jest bardzo mało miejsca wiec wysocy nie będą się tam czuli komfortowo.
~Jca
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Wzrost 184 z przodu bez problemu :) Fotele bardzo wygodne z regulacją w każdą stronę tylko nie na boki ;) Jeżdżę z prawie wyprostowanymi nogami i no właśnie... za moim fotelem nie ma jakoś przesadnie dużo miejsca ;) ale wsiądę i wysiądę bez akrobacji trochę mało miejsca na kolana.
Citroen C5 III Sedan