Lista ocen Citroen C5 III Sedan (72) - Widoczność

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~totalControl
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Widoczność jest w porządku, wszystkie lusterka spełniają swoją rolę, słupki jakoś specjalnie nie przeszkadzają. Problem czasami jest jak są zaciągnięte te osłonki na tylnych szybach, no ale trudno to uznać za wadę, bo można je zsunąć i po problemie. Czujniki parkowania też spełniają swoją rolę, choć pikają jak już skończę parkowanie - takie sekundowe opóźnienie, auto już stoi, ręczny pociągnięty i wtedy alarmują o przeszkodzie... co ciekawe,...
~arkadius44
Sedan 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
nie mam uwag. Może jedna mała, w celu wyeliminowania "martwego punktu" lubię mocno odchylić lusterka i lusterko kierowcy mam odchylone na maksa, idealnie byłoby jakby dało się je jeszcze o 1 mm odchylić. Ale fotochromatycne lusterka boczne jak i środkowe są genialne, a do tego są dobrze działające czujniki parkowania (Uwaga, w nowych C% zaczynają wydawać ciągły dźwięk tuż przed przeszkodą, w starszych modelach "krzyczały"...
~killer1
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
długa macha daje poczucie większego auta niz jest w rzeczywistości. mam 196 cm i ogólnie ogarniam każde auto ale linia lusterka wew. ogranicza mi widocznośc. na szczęscie w parkowaniu pomagaja czujniki choć często też wskurzają kiedy jedziemy powoli w ciasnej uliczce - reagują na kazde auto na poboczu:) dodatkowo, podczas śnieżycy zalepiały sie czujni wskazując że cały czas mam przed sobą przeszkode.
~fantomas
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Czasy olbrzymich powierzchni szyb minęły. Pomimo wysokiej linii okien i małej powierzchni tylnej szyby widoczność jest dobra. Duże lusterka. Widoczność w nocy rewelacyjnie poprawia doświetlenie zakrętów. Nareszcie nie muszę ciągle poprawiać położenia lusterka (oślepianie przez jadących z tyłu) bo jest ono elektrochromatyczne. Parkowanie ułatwiają radary z przodu i z tyłu.
~sharkletx
Sedan 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Słupki A trochę duże. Oprócz tego jest bardzo dobrze. W zimę auto ma problem z odparowywaniem dolnego odcinka przedniej szyby. Nadmuch jest skonstruowany w taki sposób że nie obejmuje swoim obszarem kilku centymetrów od deski rozdzielczej. W samej jeździe może nie przeszkadza jakoś zbytnio, ale fakt faktem jest irytujące.
~wojtek
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Duże podgrzewane lusterka, sma sie przyciemniają w nocy, sprawnie działający nawiew usuwa szybko parę z szyby. Posiadam roletę szyby tylnej rzecz bardzo praktyczna i rolety szyb bocznych z tyłu, rzecz mniej praktyczna z uwagi na niepełny obszar zasloniecia szyby, niemniej jednak przydaje sie przy wyjazdach z dzieckiem.
~Igor
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Mała szybka w przednich drzwiach nie poprawia widoczności, do tyłu jest co najwyżej poprawnie. Zdecydowanie polecam pełny parktronic. W nocy sprawdza się możliwość wyłącznie podświetlenia większości zegarów i monitora. Do tego dochodzą szybko działające biksenony skrętne i doświetlanie zakrętów dodatkowymi reflektorami.
~bogi
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
widocznosc w lusterku wstecznym,tutaj mogloby byc lepiejale tylne zaglowki do dolu i nie jest zle , taka uwaga do wkleslej szyby tylnej , odnosze wrazenie ze przez tą wkleslosc do srodka , ona ciagle jest czysta, sprawdzalem pare razy, auto brudne po calym dniu jezdzenia ,a byla juz odwilz ,a szyba z tylu czysta.?
~Pat P.
Sedan 1.6 e-HDi FAP 115KM 85kW
Lepiej niż się spodziewałem, nie chce się wysiadać, nie chce się szybko jeździć. Fotele są megaaaaaaaaa wygodne i bardzo duże, to są w zasadzie fotele kubełkowe. Standardowe nagłośnienie mogło by lepiej odtwarzać, jest trochę słabe takie, kiedy puszczam muzę z youtube przez bluetootha
Dziennik kosztów dla Citroen C5 III Sedan
10,4
11,4
~Marek Kowderowski
Sedan 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
widocznosc no przyznam sie troche slaba nie za dobrze widac i to jest duzy problem do tego citroen sie nie przylozyl .mozna na zobaczyc tez z drugiej strony moze ma slaba widocznosc przez to ze ma gruby i masywny przod i tyl.
Citroen C5 III Sedan