Lista ocen Citroen C5 III Tourer (33) - Karoseria

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Tourer 2.0i 16V 140KM 103kW
Lakier rysuje się od samego patrzenia, na szczęście blacha dobrze zabezpieczona przed korozją, nie widać nic niepokojącego nawet w miejscach, gdzie są uszkodzenia lakieru - po uderzeniu krawędzią klapy przy zamykaniu w przewożone metalowe elementy mam od dołu odprysk długości ok 3 cm, nie zabezpieczałem tego specjalnie a po 3 zimie nic się z tym nie dzieje. Przy tej szerokości nadwozia bardzo przydają się składane lusterka, można parkować z...
~KaSa777
Tourer 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Co tu mówić ładny dizajn na kołach 17" 245 za pakietem crosstourer. Przestrzeń porównywalna z Audi A6. W tym aucie nie czuć zmęczenia. Przejechałem 1700 na raz i było ok nic cie bolało. Należy jeszcze wspomnieć o genialnych fotelach oprócz masażu regulowane/łamane oparcie na wysokości barków. A w moim system multimedialny (NG4 NaviDrive 3D HDD) w oryginale po Polsku z Polskim lektorem oraz odtwarzaniem filmów DVD - bajka (używałem A4 B6...
~Pioter W.
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Buda jest ocynkowana (maska jest aluminiowa), więc jeśli auto nie było katowane, szpachlowane i ogólnie zaniedbane to wszystko jest w normie. Do tego nie jest brzydka. Ma w sobie coś co z jednej strony nie zwraca na siebie uwagi a z drugiej strony bardzo powoli się starzeje i nadal (po 12 latach) może się podobać. To udany kompromis między "dizajnem" a funkcjonalnością.
~Mentorstajl
Tourer 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Pomimo produkcji od 2008 roku karoseria wygląda świeżo. W moim przypadku (2016r CrossTourer) jest już po ostatnim lifcie, wyższy prześwit, nakładki na nadkola i zderzaki dodatkowo robią robotę i powodują wrażenie że mamy doczynienia z autem typu SUV. Bardzo ładne światła led.
~klops
Tourer 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Lakier ładny i dosyć trwały, w dolnych częściach drzwi po roku pojawiły się mikro-purchle. Wszystkie pseudo aluminiowe listwy mają bąble. Listwa osłaniająca szyby czołowej odpadła po 50tys. Wysoka odporność na odpryski mimo jazdy autostradowej.
~Jacek
Tourer 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Dostał 4 gwiazdki bo zanim przestałem walić łbem w krawędź dachu to tydzień minął... Trzeba się wślizgnąć na fotel ale potem jest OK. Daliśmy radę w 5 osób na Litwę 1070 km na raz (z Krakowa) - spora szerokość.
~QB
Tourer 3.0 V6 HDi Biturbo FAP 241KM 177kW
Jedyne problematyczne miejsce to przednie błotniki - praktycznie w każdym jakiego widziałem na rancie błotnika są odpryski lakieru, czasami korozja - u mnie jeszcze walczy ocynk.
~st44
Tourer 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Wygląd ponadczasowy zwłaszcza po lifcie. Nie widać że projekt jest z 2008 roku. Bardzo dobra aerodynamika. Przy silnych wiatrach jedzie stabilnie nie odczuwa się znoszenia itd.
~Jurek
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Bardzo wolno się starzeje, lakier piękny dużo perły, nie ma śladów rdzy, maska aluminiowa, jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia to bardzo duże gabaryty tego auta.
~Danny
Tourer 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Wygląd super, chromy są super. Bo wypolerowaniu wygląd jak z fabryki, ale chyba lakier jest wrażliwy na uszkodzenia, w porównaniu z lakierem aut niemieckich.
Citroen C5 III Tourer