Lista ocen Citroen CX II Hatchback (21) - Silnik

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rise6@poczta.onet.pl
Hatchback 2.5 GTi Turbo 168KM 124kW
silnik turbo doladowany robi swoje pelny moment obrotyowy jest dostepny bardzo nisko. 3250 max moc silnika. Potwornie sie grzeje 12l plynu chlodzacego o czyms swiadczy i lepiej dbac o 2 chlodnice : ). ja osobiscie zamieniam intercooler na kwasowke.
~zackart
Hatchback 2.5 GTi 123KM 90kW
Silnik to 2500 benzyna, niestety bez turbo. Moc 120 koni wiec nie jest zawalidrogą i jak dla mnie wystarcza w tym samochodzie który nie służy do wyścigów. Kultura pracy przyzwoita, dżwięk silnika raczej nie powala
~Jakub
Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW
kulturalna jednostka, niezła turbina... Silnik troszkę zbyt głośny na wolnych obrotach, ale to stara konstrukcja więc można jej to wybaczyć. 120KM to nadmiar mocy wystarczający na ruszanie z trójki (czasem zdarza się mojej żonie :)
~Andrzej Sikorski 0 504 691 721
Hatchback 2.5 GTi 123KM 90kW
2,5l GTI; trochę głośny, to w końcu stara konstrukcja ale nie przestarzała; elektroniczny pełny wtrysk, platikowy kolektor ssący. Drzemie w nim spora moc, którą się czuje, no i mocny atut: dożywotni rozrząd na łańcuch z napinaczem.
~robert
Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW
Auto extra pod każdym względem.Pasowało by zmienić to niebieskie zdjęcie bo ono wcale nie przedstawia mk2 tylko także mk1.Cx był produkowany w sedanie do 1989 a w kombi do 1991.
~paweł ziemnieiwcz
Hatchback 2.5 TD 95KM 70kW
silnik niezniszczalny i bardzo ekonomiczny jak na tyle lat w trasie potrafil spalic 5,7 l/100km turbina robi swoje i auto mimo wieku nie daje sie nowym samochodom
~Mariusz z Gdańska 604455025
Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW
najszybszy turbo disel z lat 80 mam 2.5trd turbo 2 kultura pracy przyzwoita ma pociągnięcie nie jedna benzyna pada
~zszaran@poczta.onet.pl
Hatchback 2.2 TRS 115KM 85kW
2.2 to bardzo przyzwoity silnik. Do tego żywotny i mający akceptowalny apetyt na paliwo ( szczególnie przerobiony na gaz )
~Jacek Perz jperz@ikar.com.pl
Hatchback 2.5 D 75KM 55kW
Kultura pracy bardzo dobra, o redukcji biegów podczas wyprzedzania po prostu się zapomina.
~Domas
Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW
TD 2 bardzo trwały przy tym przebiegu bez dolewek / po małym remonciku po 200 000
Citroen CX II Hatchback