Lista ocen Citroen CX II Hatchback (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej Sikorski 0 504 691 721
Hatchback 2.5 GTi 123KM 90kW
Bardzo śmiała i nietypowa konstrukcja zawieszenia i to nie tylko od strony pneumatyki. (mechanika, rozkład masy na osie). Na wprost prowadzi się super pewnie; przy 150km/g można puścić kierownicę i ostro hamować. Gorzej jest w zarętach jest b. miękki więc "kładzie" się na boki, aczkolwiek nie jest specjalnie nad czy podsterowny.
~Jacek Perz jperz@ikar.com.pl
Hatchback 2.5 D 75KM 55kW
Komfort jazdy najwyższy z możliwych. Nie ma auta, które trzymałoby się drogi równie dobrze mimo odczuwalnych przechylow na zakretach. Hamulce wkopuja auto w droge. A wszystko dzieki hydropneumatycznemu zawieszeniu, ktore wbrew obiegowym opiniom ludzi nie majacych nic wspolnego z Citroenami nie sprawia problemow.
~paweł ziemnieiwcz
Hatchback 2.5 TD 95KM 70kW
zawieszenie znakomite - wrecz idealne, nieco mieksze od XM´a , przyjemnie bujajace i znakomicie spisujace sie na naszych drogach - coz tu duzo pisac poprostu prawdizy hydropnematyk:)
~zszaran@poczta.onet.pl
Hatchback 2.2 TRS 115KM 85kW
Nie ma porównaniz z niczym co jeździ !! Szczególnie moja wersja z powracającą do stanu pierwotnego ( na wprost ) kierownicą. Wspomaganie rewelacyjne, choć czasami wręcz na dobre !!
~Jakub
Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW
Wygodne, zrotne mimo swoich rozmiarów auto. Użytkowanie wspomagania "diravi" wymaga nauczenia się :)
~zackart
Hatchback 2.5 GTi 123KM 90kW
Legendarny komfort. Świetnie trzyma się drogi. Tutaj nie ma co za wiele pisać
~Mariusz z Gdańska 604455025
Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW
ktoś rozlał klej na drodze i ja go mam na oponach prowadzi się pewnie
~Piotr B. barsowp@poczta.onet.pl
Hatchback 2.5 D 75KM 55kW
Bardzo wyrafinowane i skomplikowane zawieszenie zapewnia super jazde
~Franek
Hatchback 2.5 D 75KM 55kW
Precyzyjne prowadzenie, trwałość dość dobra
~Mgiela
Hatchback 2.5 TD 106KM 78kW
Gdyby była dostepna 6 to bym dał i 6-tke.
Citroen CX II Hatchback