Dodaj swoją ocenę

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Citroen DS3

~Paweł
Citroen DS3 I
FAJNE ZGRABNE AUTO Z PAZUREM I DOBRĄ MOCĄ DS JEST ŚWIETNIE WYKOŃCZONY STYLIZACYJNIE BARDZO ŁADNE WNĘTRZE
~Szmiteczka :)
Najwspanialsze auto jakie miałam jest to moje 5te auto i najlepsze
~Totylkoja
Citroen DS3 I
Zwinne, zgrabne, mimo pozorów całkiem wygodne i ...pojemne. Brykałem 306ka i miejsca jest w środku jak dla mnie tyle samo. Dobrze prowadzi się, dość twarde zawieszenie ale plecy nie bola na każdym wyboju. Co ciekawe mimo dość niskiego zawieszenia dzielnie przedziera się przez zimowe zaspy. Zderzak zgarnia niżej śnieg niż podłoga samochodu dla tego nie ,,zawiesi się" w głębokim śniegu.
~MAREK i ANIA
Citroen DS3 I
CO TU SIĘ DŁUGO ROZPISYWAĆ CITROEN DS3 1.6THP JEST JEDNYM SŁOWEM ŚWIETNY! FANTASTICO
~Kacyl
AUTO NIEWIARYGODNE WRĘCZ ŚWIETNE SPEŁNI NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA KIEROWCY
~Mia
Citroen DS3 I
fantastyczny samochód przyśpieszenie rewelacyjne idealny do miasta i na trasę znakomite auto
~Michał Frix
Citroen DS3 I
Auto jest godne polecenia, do zakupu zachęcił mnie program Top Gear w którym to DS3 zostało wybrane samochodem 17 serii. Jeździ się przyjemnie, jest zgrabne i dynamiczne. Jedynym minusem jest jego cena, a co za tym idzie drogie części. Ja na całe szczęście przez 13 miesięcy użytkowania nie musiałem dołożyć do niego nawet złotówki (pomijam wymianę oleju i filtrów, bo to standard).
~Lukas
Citroen DS3 I
Znakomity pod wszystkimi względami można by się długo rospisywać lecz po co jak ktoś kupi to auto bedzie wiedział o czym mówię

Dziennik kosztów dla Citroen DS3

10,2
~Romek
Hatchback 3d 1.6 VTi 120KM 88kW
Citroen DS3 I
Samochód bardzo dobrze się prowadzi. Dobry całkiem precyzyjny układ kierowniczy. Myślę, że mógłby być trochę mocniejszy bo brakuje czasem jednak mocy i jak na 1 tonę wagi to 120 KM radzi sobie jedynie w miarę. Na plus komfort w środku, wygodne siedzenia i dobrze działająca elektronika. Z minusów to jednak pojawiające się usterki tj. sprzęgło (100 tys), urwany pasek od pompy (90 tys), pęknięte spręzyny tył (70 tys) i przód (90tys). Warto...
~viktor
Citroen DS3 I
Kupiłem dsa i jestem bardzo zadowolony z tego auta.Całokształt dopracowany w każdej kwestii Silnik r.e.w.e.l.a.c.y.j.n.y!doskonale przyśpiesza i prowadzi się auto
Citroen DS3

AUTOCENTRUM.PL S.A.