Ocena kierowcy - DS 5 Hatchback (Citroen)

Ewela0983, 6 lat temu
Silnik 1.6 THP 156KM 115kW
Rok produkcji 2012
DS 5 Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW 2011-2015 - Oceń swoje auto
Inne : To auto to jedno wielkie zaskoczenie
Inne
Próbuję znaleźć jakieś pozytywy tego auta , ale niestety. Od momentu kiedy przyszło mi się z nim zmierzyć to auto to jedno wielkie nie. Jak dla mnie chyba jedyny plus to tempomat oraz podgrzewane siedzenia. Starałam się przekonać do designu, lini..czegokolwiek ale niestety. Auto nie dość ,że kompletnie nie ekonomiczne (zdaję sobie sprawę z tego ,że na linię premium trzeba mieć premium portfel) psuje się częściej niż którekolwiek z aut jakie mam w swojej pamięci. A nie!! Jest jeden plus :) Auto potrafi zaskoczyć na drodze! To prawda- odstawi numer w najmniej oczekiwanym momencie (tu paproszek, tam termostacik ) Nie myślcie sobie ,że to auto dla spokojnych emerytów ceniących sobie spokój i bezpieczeństwo. To prawdziwy dostawca adrenaliny i to przez duże A. Jazda tym autem to niezła przygoda :D Nigdy nie wiesz, czy dojedziesz za zakręt i co tym razem wymyśli owy potwór :) Wracając do przyziemnych tematów- środek nie zaskakuje, paskudna widoczność (rama pomiędzy szybą przednią a boczną co zdecydowanie utrudnia poruszanie się. Nie wspomnę o szybie tylnej, która nie dość ,że jest mała to jeszcze zasłonięta przez środkowe oparcie na tylnym siedzeniu. Auto bardzo twarde w zawieszeniu - wrażenia jak po jeździe wozem drabiniastym ( nie urągając koniom). Wybaczcie Panowie, ale niestety pomimo starań i Waszych zachwytów nad autem (nie ukrywam , czytałam je z bardzo dużym zdziwieniem, ale je szanuję ) nie mogę wypowiedzieć się inaczej.
Brak oceny
Brak oceny
Twarde zawieszenie
bardzo słaba widoczność (przód, tył)
Kierownica- Może i wygląda ale niekoniecznie pasuje.
Bez zastrzeżeń
Ogrzewane siedzenia.
Bez zastrzeżeń
Studnia bez dna..
Auto za drogie jak na taką jakość.
Ciągłe kontrolki - od wszystkiego
Nigdy nie wiesz kiedy Cię zaskoczą

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 THP 156KM 115kW [l/100km]

12,0