Lista ocen Citroen Evasion I (27)

4,1
~Bartek evasion
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Autko ogolnie sprawuje sie dobrze. Jazda na dluzsze trasy to sama przyjemnosc, do miasta to utrapienie. Dosc mułowaty - start se świateł porównywalny z TIRem. Uzywam go wakayjbie i weekendowo. Wyciagam siedzenia z tylu i juz mam domek na 4 kółkach. Poki co nie mial powaznej usterki, moze trafilem na dobry egzemplarz.
4,1
~Ed
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Wygoda i przestrzeń wpływają na plus. Osiągi całkiem , całkiem.
~JAREKORYL1@WP.PL
Van 2.0 121KM 89kW
daje sobie radę ,ale żeby dobrze przyspieszyć trzeba trzymać obroty od 3000obr/min ,a na piątym biegu od 120km dobrze ciągnie (jak na to auto) (Silnik)
~raulf&dana
Van 2.0 Turbo C.T. 147KM 108kW
wyśmienity samochód na wszelkie wypady weekendowe, wakacyjne. można zabrać do niego pół domu a i jego wnętrze w razie potrzeby zaadaptować na mieszkalne
~DUCHU
Van 2.0 Turbo C.T. 147KM 108kW
barzo jestę zadowolony z tego auta dobraniem mocy do budy, ogromem miejsca w środku itp.
~Wiedźm
Van 2.0 Turbo C.T. 147KM 108kW
Zmieniam samochody wokół a ten jest cały czas. Wygodny, niezawodny, pojemny. Niestety wiek i przebieg dają już o sobie znać. Niemniej drobny remoncik budy i będzie jeździł dalej ;) Mój aktualny przebieg to 1300000km. słownie milion trzysta tysięcy.
~wsedr123
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Kupując go słyszałem \"Będzie Pan zadowolony!\" No i jestem zadowolony.
~straszny kapral
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Dla mnie wóż jest dobry, jęśli go zmienie to na taki sam (młodszy) lub tej samej klasy.
~mis.kraw@interia.pl
Van 2.1 TD 109KM 80kW
ogółem jestem b.zadowolony mam go juz dwa lata i mysle ze taki samochód musi zostać zauważony tym bardziej ze na śląsku jezdzi ich nieduzo więc naprawde jest bardzo miło sie wyróżniać z tłumu samochodów pozdrawiam serdecznieMichał P
~nos
Van 2.0 121KM 89kW
do tej pory mówiłem że nigdy nie kupię francuzkich i włoskich samochodów,uznawałem i miałem tylko auta niemieckie i japońskie.To auto miało służyć tylko na moją budowę,a okazało się tak bezawaryjne że po ukończeniu budowy zostało u mnie jako auto rodzinne i jezdzi do dziś