Lista ocen Citroen Evasion I (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek evasion
Van 1.9 TD 90KM 66kW
miejsca bardzo duzo. odwracane siedzenia przednie przydaja sie na wyjazdy - po wyjeciu tylnich siedzen zrobilem zabudowe i mamy mini kampera. Zimą na nartach odwracamy fotele i mozna sie przebierac. Kazdy pasazer byl zachwycony z regulowanych siedzen i przestrzeni na nogi. Auto szersze niz zwykla osobówka - polecam dla rodzin z dziecmi - odsuwane drzwi sa rewelacyjne!
~Wiedźm
Van 2.0 Turbo C.T. 147KM 108kW
Salonka z pełna konfiguracją wnętrza. Mam wersję siedmioosobową, najczęściej wożę pięć foteli a jak jadę w pojedynkę polatać to bywa że mam wielki bagażnik i miejsce dla jednego pasażera.
~DUCHU
Van 2.0 Turbo C.T. 147KM 108kW
rewelacja z ilością miejsca w środku, miejsce kierowcy super wszystko pod ręką podłokietniki rewela,pasażerowie bardzo zadowoleni a zwłaszcza dzieci z ogromu miejsca ok.
~Ed
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Kierowca i pasażer z przodu mają bardzo wygodne fotele. Z tyłu trochę są węższe fotele ( 3 fotele w rzędzie) ale dość wygodnie. Trzeci rząd ma już dość ciasno.
~raulf&dana
Van 2.0 Turbo C.T. 147KM 108kW
samochód w którym bardzo wygodnie może poróżować 6 osób , a dla dwóch to i za mały domek na kółkach może robić
~straszny kapral
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Może nawet jest nadmiar miejsca nawet przy 7 osobach, a może to przyzwyczajenie z auta klasy C
~wsedr123
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Ach! Te obrotowe fotele ... 7 foteli i można je dowolnie konfigurować.
~mis.kraw@interia.pl
Van 2.1 TD 109KM 80kW