Oceny Citroen Grand C4 Picasso II Grand Picasso Facelifting 1.2 PurTech 130KM 96kW 2016-2018

Citroen Grand C4 Picasso II Grand Picasso Facelifting 1.2 PurTech 130KM 96kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Citroen Grand C4 Picasso II Grand Picasso Facelifting 1.2 PurTech 130KM 96kW 2016-2018

~Piotus
Grand Picasso Facelifting 1.2 PurTech 130KM 96kW
Doskonale, rodzinne auto. Bagaznik - spory i ustawny. Dodatkowo nie mam 3 rzedu siedzen wiec w zamian jest kilkadziesiat dodatkowych litrow baganizka w schowkach pod podloga bagaznika. Auto mega ciche. Czasem wylaczam radio zeby sprawdzic czy silnik chodzi ;) Przy przyspieszaniu nawet ostrym silnik oczywiscie slychac ale bardzo przytlumiony, mam wrazenie jakby silnik byl gdzies daleko. Poza tym dzwiek jest zaskakujaco przyjemny. Wiem ze to...
~mick74
Grand Picasso Facelifting 1.2 PurTech 130KM 96kW
To mój drugi Citroen najnowszej generacji. Postanowiłem przejść na poziom wyżej, czyli z Intensive (More Life) na Shine (dawniej Exlusive). Zmieniłem silnik z 1.6THP (156 KM) na 1.2 Puretech (130 KM) - nie żałuję! Różnica polega na tym, że na stromym podjeździe garażu (ok. 25% nachylenia) w 1.2 trzeba więcej przygazować, aniżeli w 1.6THP. Z kolei 1.2 jest żwawszy na samym początku, co daje większą pewność/frajdę przy ruszaniu. Wydaje się...
~Picasso
Grand Picasso Facelifting 1.2 PurTech 130KM 96kW
Ogólnie samochód bardzo udany ale raczej bliżej 4 gwiazdek niż 5. Duży wpływ na ostateczną ocenę będzie miała rodzaj konfiguracji i zastosowanego silnika. Dziś wybrałbym 2.0 Hdi z automatem.
~Zadowolony
Grand Picasso Facelifting 1.2 PurTech 130KM 96kW
Idealne auto na długie podróże. Dobre do jazdy po mieście.
2,9
~Były miłośnik Citroena
Grand Picasso Facelifting 1.2 PurTech 130KM 96kW
Dramat! Wszystkie zalety silnika są przesłonięte przez ogromną wadę: rozpuszczający się pasek rozrządu (jest w kąpieli olejowej) który niszczy silnik. Szczęściarze już mogą mieć problem przy przebiegu 15 tys jeżeli samochód jeździ na krótkich trasach. (Silnik)
Citroen Grand C4 Picasso II Grand Picasso Facelifting