Lista ocen Citroen Grand C4 Picasso II Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW od 2013 (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Seba
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Waham się pomiędzy dobrze a źle :) Spalanie realne około 6,5-7 ALE JA MAM CIĘŻKĄ NOGĘ. Na autostradzie przy 180 około do 9 a więc znakomicie. Jeżeli ktoś stosuje podstawowe zasady ekojazdy (czyli ni ja :) ) spokojnie około 5. Starając się być ekonomicznym da radę zejść poniżej 4 - tyle, że to niebezpieczne, bo na prawdę w aucie można wtedy zasnąć - NIE PRZESADZAM! Cicho i powoli. Odnośnie pozostałych kosztów - po 22tyś km uzupełniałem AdBlue -...
~marian
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
mam doświadczenie z Citroenami i żaden z poprzedników nie stwarzał mi żadnych kłopotów poprzednia C5II przez 248 tys km nie pobrał ani grama oleju ( nie dolewałem ) co w nowym C4 GRAND PICASO już jest nie możliwe trzeba dolewać , Spalanie jest bardzo ekonomiczne udało mi się na odcinku 200 km osiągnąć spalanie 3,9 l/100 km w mieście dochodzi do 7 l. Serwis jest drogi .
~HR
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Ceny dobrych części porównywalne do samochodów klasy średniej. Spalanie w okolicy 6 litrów jest na plus. Dodatkowo trzeba dolewać AdBlue no i płyn do FAP co w rezultacie sprawia, że są na pewno tańsze samochody.
~Pan_Buka
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Na razie spalanie większe niż w poprzednim modelu: 7,1/100/5000km (miasto, trochę autostrad, trochę dróg podmiejskich). O innych kosztach wypowiedzieć się nie mogę.
~Mariusz
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Znakomite spalanie jak na tą masę i żwawy silnik z automatyczną skrzynią biegów. Koszty serwisu raczej standardowe, choć nie najniższe.
~bessa
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
jak narazie relatywnie niskie, ubezpieczenie dosyć, przeglądy na poziomie konkurencji, narazie nic się nie psuje
~Nowy
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Ceny serwisowania poza ASO do przełknięcia.
~Andy78
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Ceny podobne jak do innych aut
~Gość
Tanio jest.