Lista ocen Citroen Grand C4 Picasso II Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW od 2013 (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HR
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
5 osób przeciętnych rozmiarów może podróżować wygodnie. mam 190 cm wzrostu i siadając sam za sobą, na kolana mam jeszcze z 5-7 cm luzu. Nawet mieszczę się w trzecim rzędzie :) ale wówczas drugi rząd trzeba trochę dać do przodu. Bardzo dużo miejsca na nogi i nad głową. Przesiadając się do zwykłego kompaktu lub sedana, w porównaniu do c4 gp2, człowiek czuje się skrępowany :)
~Seba
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Pełne i swobodne możliwości konfiguracyjne. Rewelacja - miejsce z tyłu dla dzieciaków, albo inaczej - osoba do 170cm podróżuje dość wygodnie. W 7 osób na okazjonalne wycieczki da się pojechać. Ewentualnie 6 mężczyzn (mało gdzie z wyjątkiem dużych Vanów 3 dorosłych mężczyzn siedzi obok siebie - nawet w Ducato na przedniej ławce )
~Nowy
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Przy 1,88 wzrostu do sufitu zostaje mi ponad 10 cm. Z tyłu też daje radę. Dodatkowy plus za brak tunelu środkowego (płaska podłoga).
~marian
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
za kierownicą jest ok jak i dla pasażerów z tyłu jak osoba wysoka nie mam kłopotu przy jeździe na tylnym siedzeniu
~Pan_Buka
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Jak już wspomniałem - wzorcowo. Przetestowałem kilka samochodów tzw. rodzinnych, ten jest bezkonkurencyjny.
~Dawid
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Ciężko narzekać na brak miejsca. W drugim rzędzie miejsca na nogi ogrom.
~bessa
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
rewelacyjna, tutaj citroen bije konkurencje
Citroen Grand C4 Picasso II Grand Picasso