Lista ocen Citroen Jumper I (25) - Ergonomia

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Samochód bardzo ekonomiczny, silnik nie wymaga cudów, chodzi bez awarii na każdym oleju silnikowym, spalanie po mieście około 8 do 8,5 l/100 km, na trasie około 7 l / 100 km. Zwinny, szybki. Prędkość 110/120 km/h, to to co lubi mój Jumper. Siedzenia wygodne, obsługa nie sprawia najmniejszych problemów.
~Mr_Mar
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
W modelu po liftingu jest wszystko dobrze. Model sprzed liftingu jest trochę gorzej, ale też nie było źle. Trochę brakuje możliwości regulacji kanapy pasażera. W długich trasach pasażerowie odczuwają zmęczenie i ból pleców.
~icid
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
Prosty, wszystko intuicyjne i pod ręką tak ma być w aucie do pracy, wkurwiający włącznik świateł długich nieprzyzwyczajeni będą pierwszy miesiąc włączać długie zamiast prawego kierunku.
~ag
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
przecietnie, nie bardzo lubie busy, tylko widocznosc do przodu fajna, pozycja za sterem mi nie odpowiada, fotel kierowcy przecietny - pozostale 8 do bani choc w transicie jeszcze gorsze
~bkopka@tnp.pl;Bartek
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Dobra ( choć nie wiem od czego jest połowa przycisków), jedynym problemem jest zbyt nisko umieszczone radio. Ciekawy pomysł na zamocowanie monet i kart na autostradę na konsoli. Brak rynienki na komórkę
~Adam
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
troche torporne. brakuje przyzwoitego schowka i jakis poleczek na paipery czy plecak. nawek kluczy nie bardzo jest gdzie włżyc. nie wykozystana przestrzen pod siedzeniem
~Zb.Szewczak
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
przy wersji mikrobus,za wysokie progi dla wsiadających ,szczególnie starszych osób,oraz demontarz siedzeń zbyt skomplikowany wymuszający obsługę przez dwie osoby
~Piotr
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Wszystko pod ręką, dużo schowków. Troszkę niewygodna kanapa pasażera. Mam wrażenie jakby była za krótka. Nie siedzi się za wygodnie. Przy długiej trasie....
~Jedras
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
W modelach z końca produkcji wygodnie, podłokietnik, duży schowek i małe po bokach i uchwyt na napój. Duża i ustawna paka.
Dziennik kosztów dla Citroen Jumper I
9,6