Lista ocen Citroen Jumper I (35) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mr_Mar
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Ogrzewanie jak już zaczęło dmuchać ciepłym powietrzem było wręcz za mocne. Natomiast w moim poprzednim aucie bardzo dużo czasu upływało nim zaczęło robić się ciepło w kabinie. W obecnym aucie nie mam zastrzeżeń, bardzo szybko robi się ciepło.
~Paweł
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Klima ok, ale mam manualną. Wentylacja dobra, ale kiepska regulacja- albo za zimno, albo za gorąco- nie da się ustawić pomiędzy. Mam też webasto- super zimą. Duży minus za tą regulację! Następny będzie z climatronic
~Zb.Szewczak
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
szczególnie w wersji mikrobus,przy komplecie pasażerów i zimnej lub wilgotnej pogodzie,nie unikniemy zaparowania szyb nawet przednich bocznych co przeszkadza kierowcy w widoczności na boki
~dkg
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Bardzo dobrze wieje przez nieszczelne drzwi. Ogrzewanie działa fajnie ale tylko u kierowcy, pasażer dostaje lodowaty podmóch z zewnątrz w nogi - pomaga włączenie obiegu wewnętrznego.
~Krzysztof
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Bardzo dobrze oceniam i ogrzewanie i wentylację w kabinie kierowcy. Nawet bez klimatyzacji jazda nie jest uciążliwa w duże upały jak też w mroźne dni.
~ag
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
ocena najgorsza za ogrzewanie, moze to tylko ten..., jak mroz to tylko z przodu cieplo po dluuuuginm rozgrzaniu, klimy jeszcze nie sprawdzalem
~jacek
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Mały minus- w nowym modelu zmniejszono ilość kratek nawiewowych w porównaniu z poprzednikiem, w dodatku sterowanie nimi jest nieprecyzyjne
~bkopka@tnp.pl;Bartek
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
W moim beznadziejnie dziala ogrzewanie - albo bardzo chłodo lub gorąc - cos jest nie tak. Wentylacja przy mokirych ciuchach nie daje rady.
~PABLO
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
OGRZEWANIE TO NIEPOROZUMIENIE - SAMO DECYDUJE ZA KIEROWCE CZY MA GRZAĆ CZY CHŁODZIĆ BRAK MOŻLIWOŚCI USTAWIENIA OPTYMALNEJ TEMPERATURY
Dziennik kosztów dla Citroen Jumper I
9,6
~601404420
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
w moim przypadku- zasłaniam na zime chłodnice i jest gorrrrąco a latem no niestety nie mam klimy ale mam el. szyby no i jest gites