Lista ocen Citroen Jumper I 2.2 HDI 100KM 74kW 2004-2006 (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dkg
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Dwa razy pompa paliwa, dwa razy rozrusznik, silnik nawiewu, stacyjka, dzwignia zmiany biegów, po 31000 drążki kierownicze i kilka innych części zawieszenia. Nieszczelne drzwi - serwis dogina i udaje że jest zrobione. Generalnie totalna klapa. Do tego lakier który możesz zdrapać paznokciem. Kupiłem nowy w salonie bo cena była fajna teraz wiem że jaka kasa taka jakość.
~astek
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
drzwi po wielokrotnych regulacjach wpuszczają szum-pow.100km/h ciężko rozmawiac w kabinie. -żarówki od świateł mijania palą się co 8000km.-aby wymienić ją należy wykręcić atrape,wymątowac lampe,czas wymiany w trasie ok.30min. -od 01.11.2004 do dziś t.j29.05.2005 informuje serwis o niedziałającej regulacj wysokości świateł (4 wizyty)
~jacek
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Samochód jest nowy i niewiele się dzieje. Odkleja się uszczelka w bocznym otworze drzwiowym, odpada przycisk blokady tylnych drzwi, lakier na stopniu wejściowym zdarł się już do gołej blachy, podłoga w ładowni też już się przeciera.
~Jedras
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Pełno pierdół które się psują. Aż za dużo, żeby opisywać. Od elementów wnętrza, po silnik w którym luźne wtyczki sygnalizują błąd na desce. Np. poduszka powietrzna i stan klocków hamulcowych.
~Jedras
~robert213@poczta.fm
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Jak narazie padlo mi w trasie łózysko w przednim kole co skutecznie zatrzymalo auto w trasie,koszt całej tej przyjemności to ok.600zl z mechanikiem i częściami.
~Krzysztof
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Przez cztery lata, tylko wymiany oleju, filtrów, płynu klocków hamulcowych przód i regulacja hamulca.
~PABLO
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
GORSZEGO SAMOCHODU NIE MIAŁEM. WSIADAJĄC ZASTANAWIAŁEM SIĘ TYKO KTÓRA KONTROLKA SIĘ DZIŚ ZAPALI - OBŁĘD
~wireczek7777
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
naprawa rozrusznika i alternatora po 350000 tys.