Lista ocen Citroen Jumper I 2.5 TD 90KM 66kW 1994-2004 (10)

~Grzech
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
Jak na dostawczaka super moze jechac bez gazu na 5 biegu albo poscigac sie z osobowkami w dodatku jest bardzo wytrzymaly moj przy tym przebiegu chodzi jak nowy (ale słyszalem ze to malo jak na ten silnik bo niektore maja namachane ponad 800 tys i ciagle jezdza)poza tym ma wade lubi cieknac (Silnik)
~Adam
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
w sumie dobre autko. dosyc nie zawodne i pewne. dobrze prowadzi sie z ladunkiem i przyczepa. raczej nie wrazliwe na przeladowanie... 2,5 tony mozna mu włożyc:)
3,2
~Maciek
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
silnik mógł by być td. ale jak ktoś normalnie jeździ to wystarczy. max predkość z która jechałęm to 150km/h przydał by sie 6 bieg, ze wzgledu na duze spalanie:-( wacha sie od 10-13l, troche przykrutkie biegi, strasznie słabe zawieszenie praktycznie co rok trzeba robic przód. a nie dzwiga wiekszych ciezarów jak 1tona. Pake polecam wygłuszyc wata szklana zmniejszy ona hałas w szoferce. problemy z rozrusznikiem, alternatorem, ale te problemy...
~icid
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
Niska cena za przyzwoite auto, nie jest luksusowy ale daje spokojnie spać bo wiem że dowiezie ludzi do pracy zawsze.
~kokosz@poczta.fm
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
duży samochód za stosunkowo niskie pieniądze, dość ekonomiczny i mało awaryjny (naprawdę ciężko eksploatowany) naprawdę wart swojej ceny
3,1
~Zbig
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
Podobno nowe modele, z nowymi silnikami są lepiej dopracowane i oszczędniejsze. Serwis citroena drogi i niedbały ("Auto-Gazda" w Pszczynie) (Stosunek jakość/cena)
~byly milosnik vito
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
auto godne polecenia kupilem go za 24000zlposiada klime dodatkowe ogrzewanie fotele rozkladane el.szyby w tym roczniku z tym wypos.nic ciekawego nie znalazlem
2,9
~jumper6@op.pl
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
przy skrecie w lewo slupek zaslania droge trzeba sie wychylac (Widoczność)
2,9
~daniel
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
tragedia nie wiem dlaczego ale pali 14 15 l na 100km minimum12 w trasie na pusto (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,5
~Paweł
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
moja po remoncie i tak jest głosna i cos w niwj rzęźi (Skrzynia biegów)