Lista ocen Citroen Jumper II Furgon (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierowca
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Serwis to tragedia, oni umieją tylko pieniądze brać i nic więcej, zawory egr lecą jak wściekłe, na gwarancji wymieniany 5 razy, średnio co 20 tyś km, po gwarancji się wpieniłem i zaślepiłem to dziadostwo i mam święty spokój, prócz irytującej żółtej kontrolki która się świeci. Miałem problemy z elektryką już po gwarancji (światła, kierunki) serwis zaproponował wymianę całego komputera za bagatela 5 tyś zł i nie dawał gwarancji czy to coś da,...
~Jumper
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
1. klima sie posypala 2 chlodnica byla wymieniana 3polamalo sie pokretlo od oparcia ledzwiowego 4 przewod z plynem chlodniczym pękł 5 abs sie popsul ale po 30 min sie naprawil 6centralny zamek 7 w bocznych drzwiach linka zamarza i dzwi sie nie zamykaja 8przyciski powypadaly te do otwierania dzwi na 180 stopni 9reflektory parowaly ale zostaly wymienione 10 przeciwmgielne swiatla sie 3 razy popsuly 11 rozrusznik padl 12 przyciski do...
~tomo
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
11 miesiecy uzytkowania 40 tys km na zegarze zadnej usterki i odpukac oby tak dalej(od nowosci do 1 przeglady ubylo ok 0.8l oleju silnikowego ale biorac pod uwage ze byl to nowy silnik a przeglady co 25-30 tys uwazam to za normalna norme) po przegladzie jest ok puki co nic nie znika , dlaczego tylne drzwi skrzypia? czy ma na to wplyw \'lekkosc\' i \'zwiewnosc\' konstrukcji i elastycznosc tylu karoserii?
~andrzej
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
regulacji wymagają drzwi boczne przesuwne-pali się lampka otwartych drzwi, w kabinie OK, wymienić żarówki w reflektorach!-katastrofa sprężynki blokujące żarówki,dostęp do reflektorów trochę utrudniony, wlew płynu do spryskiwaczy wymaga każdorazowo lejka
~Patryk
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
-odpadające listwy boczne -przegniła listwa silnika (auto ma 2 lata!) -wymieniony odpowietrzacz katalizatora -zepsół sie fotel kierowcy -zepsóła sie lampa przednia (opadła bo jest automatycznie podnoszenie i opuszczanie ) -
~chmad
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
łożyska kolumny mcphersona po 20tys prawie jednocześnienie,nie wiem czy sam nie zaszkodziłem myjką wysokociśnieniową pare razy..? wymienili na gwarancji- gdyby nie to byłoby doskonale
~krzychu
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
na gwarancji wymieniono mi uszczelkę drzwi kierowcy, oraz lewy reflektor bo parował. Lakier na dachu po potraktowaniu myjką w kilku miejscach odlazł całym płatem :-/.
~Krisss
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
strasznie skrzypia drzwi pasazera i tylne;/ masakra od nowosci!! przy zestawie blue&me nie moge skopiowac ksiazki tel z noki N97 a dla porownania z E51 czy SE K800 nie bylo problemu
~czesiek
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Z drobiazgów padła manetka od spryskiwaczy, palą się żarówki przednie, pada sterowanie klapami, padł przekaźnik wentylatora cały czas coś ....
~maciek78
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Na początku były problemy z egr co jest bolączką tych modeli, tryb awaryjny, max 80 km/h i kłęby dymu jak za starem. Po zaślepieniu jeździ jak złoto.
Citroen Jumper II Furgon