Lista ocen Citroen Jumper II Furgon (27) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krisss
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
w porownaniu do peugeota pali mało to jest jego plus na trasie 13,3 przy predkosciach 150-170 i lekkim ładunku zaznaczam ze rozmiary auta L3H2 po londynie przy gazie w podłoge i duzymmmm ładunku 15 ale nie ma nic za darmo:) w porownaniu powiem ze peugeot potrafił spalic 17l/100 w trasie tylko ze peugeot był duzooo szybszy i max poleciał 210 poza budzik zgodnie z navi filmik na youtube.com jakby ktos nie wierzyl wiec jak ktos sobie oszczedza to...
~p.s
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
producent oszukuje wstawiając ten niby licznik spalania to auto ma wyskalowany komputer do 25l/100km i nic wiecej a przy 140 km/h zatrzymuje sie chociaz auto dalej przyspiesza wiec podejrzewam ze chwilowy moment spalania to około 32l/100km a w trasie pali jak smok trasa poznań łódz 200km autostradą jumper spokojnie przy jezdzie 140 spala połowe baku czyli 40 litrów co daje 20l/100km!!!!!
~tomo
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
auto sluzbowe wiec za paliwo i przeglady nie place anapraw na szczescie nie dokonywano zadnych . odnosnie zuzycia to najnizsze odnotowanie przezemnie po przeliczeniu mpg na litry to 7.8l/100km w trasie po emerycku ; 10.2 w pelnym obciazeniu w trasie po emerycku; 9-9.5 w trasie z wigorem bez ciezarow; 9.4 w miescie(londyn) z umiarkowanym obciazeniem bez pospiechu; 13.5 w miescie(Londyn) z noga w podlodze
~kierowca
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
całkiem całkiem, na pusto na autostradzie, przy prędkości 120 km/h 6.8 l, z toną na pace spalanie rośnie o 2 litry. Po zapięciu przyczepy z 1 T ładunku + 1 T na pace mieści się w 13 litrach.
~NIEZADOWOLONY
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Auto nieekonomiczne awaryjne nie polecam lepiej dołożyć i kupić coś innego . Trzeba mocno uważać na warunki gwarancji przed sprzedażą auto do wszystkiego sie nadaje po ... tylko na \'złom\' nie polecam
~chmad
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
jak się kulam spokojnie za tirem to komputer potrafi pokazać nawet 6,4l na przestrzeni 500km ale to wynika ze stylu jazdy- raczej terminy mnie nie gonią..koszt przeglądu 1500zł
~Tom-Ek
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Powyzej 120 autko zaczynna ssac paliwo coraz mocniej. 120-140 km/h w okolicach 13l (zalezy ile kg na pace). Szczecin - Warszawa spala caly bak (140-160 km/h)
~maciek78
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
To największy atut tego auta, na trasie z ładunkiem nigdy nie spalił mi więcej jak 7 litrów, po mieście nigdy więcej jak 8.5l. Na pusto na trasie poniżej 6l.
~zielezalexa@gmail.com
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Ok moze i silnik jest dosc spory ale auto potrzebuje zdecydowanie za duzo ropy, serwis Citroena.. w calej Europie to samo lepiej omijac szerokim lukiem
Dziennik kosztów dla Citroen Jumper II Furgon
10,3
~felodino&wp.pl
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Mniej jak 12l na 100km nie osiągnołem. Ceny napraw w kiepskim serwisie takie same jak u merawki a obsługa owiele gorsza.
Citroen Jumper II Furgon