Lista ocen Citroen Nemo Van (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~STICZ
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
NARAZIE ODPUKAĆ W NIE MALOWANE NIC NIC NIC SIĘ NIEDZIEJE ,ALE TO NOWY SAMOCHÓD I NIE MA SIĘ CO POPSUĆ.PODOBNO TO JUŻ NIE TE \'FRANCUZY\' Z PRZED 10 LAT ,KTÓRE ZAPRACOWAŁY SOBIE NA OPINIE AWARYJNYCH.AKTUALNIE\'FRANCUZY\'ŚMIAŁO MOGĄ KONKUROWAĆ Z \'JAPOŃCAMI\' I \'NIEMCAMI\' ALE TO SIĘ DOPIERO OKAŻE. NA TĄ CHWILĘ WYSTAWIAM OCENĘ NAJLEPSZĄ.
~Pawel
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Jak narazie nic sie nie zepsulo, leje i jezdze i mam nadzieje ze tak dalej bedzie. Lakier z progow zaczyna schodzic prawa strona ale juz kupilem chlapacze i problem z glowy.
~ziolkowskit@op.pl
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Po roku ledwo odpali w ta zime choc musze przyznac ze bylo -30c. Przepalila sie lampka podswietlenia deski rozdzielczej a w serwisie nie wiedza jak ja wymienic :)hahahaha
~feniks18
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Naprawy znosne. Spalanie smieszne. Czesci eksplatacyjne tanie. Rozdzad komplet 450 zl. Sprzeglo kompletne tez 450 zl.
~Adam
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
mechanizm napedzajacy wycieraczki, wyciek oleju z silnika, wybite gumy tylnych amortyzatorów, oraz gniazda przednich amortyzatorów
~Zadowolony
Van 1.4 75KM 55kW
Nie katuję samochodu, wiem co mam. Nigdy mnie nie zawiódł. Bardzo wdzięczna "rybka"
~uzytkownik nemo
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
czasem pojawiają się drobne usterki, ale da się je łatwo i tanio naprawić
~Wojtek
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
żarówka tablicy rej. pali się często, klamka w drzwich kierowcy przestaje działać
~zenek
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
zepsuty mechanizm podwieszenia koła zapasowego,
Dziennik kosztów dla Citroen Nemo Van
6,1
~azbaz
Van 1.4 75KM 55kW
Żeby wszystkie moje auta takie były
Citroen Nemo Van