Lista ocen Citroen Nemo Van (13) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~STICZ
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
TO JEST ATUT TEGO VANA PRZY SPORYCH GABARYTACH JEGO SPALANIE NIE PRZEKROCZYŁO 5,9LITRA W KORKACH.W TRYBIE POZA MIEJSKIM 5.2LITRA.ŚREDNIO 5.7LITRA.RÓŻNICA W CYKLACH MIEJSKICH I POZAMIEJSKICH JEST NIEWIELKA.\"JEST TO ŻETELNY I UCZCIWY RAPORT SPALANIA\" NIGDY NIE SPADŁ PO NIŻEJ 5L ANI NIE PRZEKROCZYŁ 6L.JAK DLA MNIE TO NAPRAWDĘ SUPER NISKIE SPALANIE!!!
~Adam
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
chyba z powodu braku mocy i \"pudełkowatego nadwozia pali duzo jak na tak słabe osiągi. W mieście przy raczej cieżkiej nodze srednio 7,2l na trasie od 5 do 8,5(wiecej juz sie chyba nie da) ogólnie jak ktos głaska pedał i jeździ jak żółw to spali z 1l mniej.
~Donnie Brasco
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Ekonomicznosc słaba - w miescie od 6,3 przy totalnym wleczeniu sie, ok 7-7,5 przy srednim wykorzystywaniu niewielkiego stada czychajacych koni do 8,6 przy braku oszczedzania. Poza miastem - do 90km/h ok 5l przy wyprzedzaniu i jezdzie ok 130-140 juz ok 7,5l
~ziolkowskit@op.pl
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
zuzycie paliwa jest w normie jak na taki silnik, choc tez potrafi pochlonac troche. Przeglady w serwisie to okolo 700zl podstawowy, lecz juz czesci do tego auta to masakra. Komplet wycieraczek do szyby tylko przedniej 240zl!!!!
~zenek
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Auto moje jest dość eksploatowane jednak myślę że ma niskie koszty utrzymania, do tej pory przeglądy średnia 850 zł co 30 tyś, wymiana szczęk przód, drążki stabilizatora, końcówki drążka kierow. (gwarancja)
~Zadowolony
Van 1.4 75KM 55kW
Samochód kupiłem by zarabiał i kosztował jak najmniej przy eksploatacji. Dobrze wybrałem. Mam klimę, podgrzewane lusterka, centralny zamek, radio fabryczne - 8 lat i wszystko działa.
~Piociu
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Zaużycie paliwa nie jest takie złe, ale przeglądy i naprawy to koszmar tym bardziej że w ASO nie zabardzo wiedzą co robią więc wszystko zajmuje im dużo czasu i biorą za to kupe kasy.
~Pawel
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Spalanie smieszne, naprawy jak narazie bardzo tanie i prawie zadne. Wiec koszty tez niskie. Na 100 km jazdy starcza mi 22 zł.
~uzytkownik nemo
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
przy odpowiedniej obsłudze i dbaniu o samochód nie sprawia kłopotów. części tanie a wybór zamienników ogromny
~azbaz
Van 1.4 75KM 55kW
Tu jest rewelacja wiem co mówię w przejechałem nim w nieco ponad 3 lata ok 160000km
Citroen Nemo Van