Lista ocen Citroen Nemo Van (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ziolkowskit@op.pl
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Przy wysokich mrozach -25c ogrzewanie slabo sie spisywało,jak sie juz na maksa nagrzal to bez wlaczonego ogrzewania na przednia szybe nie dalo sie jechac(szyba zamarzala) a latem to mozna jajo zniesc bez klimy, naprawde jest sauna za darmo.
~zenek
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Małe, przytulne miejsce jest szybko wentylowane, klimatyzacja nadąża jeśli jedziemy w tracie w mieście spada temperatura. Winą jest mały silniczek auta. natomiast latem klimatyzacja radzi sobie znakomicie i cicho.
~STICZ
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Z TEGO NIESTETY NIE JESTEM ZADOWOLONY PRZY TEMP -10STOPNI C BARDZO SŁABO SIĘ NAGRZEWA.TRZEBA GRZAĆ GO NA 1 POZYCJI 4 STOPNIOWEJ SKALI BO WYŻEJ TO SŁABIUTKO SIĘ NAGRZEWA. PODOBNO DISLE BEZ WEBASCO TAK MAJĄ TO MI SIĘ NIE PODOBA.
~Pawel
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
U mnie grzeje po 5 km. A po 10 musze zmniejszac ogrzewanie bo mala sauna sie robi. Zobaczymy jak w mrozy bedzie. Na ta chwile temp poranne - 5 byly nic zlego nie napisze.
~Piociu
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Trzeba swoje odczekać w zimie aż ciepłe powietrze poleci, a jak jest poniżej -20 to bez kurtki się w kabienie nieobędzie.
~Adam
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Klima latem działa dobrze, ogrzewanie zimą słabiutkie - długo sie rozgrzewa, a przy dużych mrozach wrecz nieszło go dogrzac.
~Zadowolony
Van 1.4 75KM 55kW
Mała kabina to szybko się nagrzewa i szybka schładza. Klima działa bezawaryjnie.
~Donnie Brasco
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Szyby mało paruja, przewietrzanie dobre, ale dosc długo sie nagrzewa.
~feniks18
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Ogrzewanie. Mrozow nie bylo wiec ideal. Szyby nie paruja.
~Tomek
Van 1.4 75KM 55kW
Dobrze spisuje się przy zabudowanej wersji.
Citroen Nemo Van