Lista ocen Citroen Saxo (149) - Widoczność

Na liście zabraknie 242 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~James Huk
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Bije na łeb na szyję moją Fiestę MK7. Ogromna wsteczna szyba w której wszystko dobrze widać, dzięki czemu strefa martwych punktów jest niewielka. Naprawdę ułatwia to życie i za to należy się pochwała.
~Mixturiusz
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
W środku jest dużo miejsca jak na samochód tej wielkości, fotele są o wiele wygodniejsze niż w Yarisie III lub w Seicencie. Jak w tamtych się siedzi jak na krześle, to w Saxo nisko i jak na leżaku :)
~rapet
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Widoczność, tu super plusik dla citroenika, rewelacyjna! Do przodu, na boki, a także do tyłu. Mieścił się po prostu w każdą dziurę parkingową w mieście. A wjazd w nią nie sprawiał najmniejszych kłopotów.
~Pangia
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Mam 190 cm wzrostu i mimo braku regulacji kierownicy jestem w stanie tak ustawić fotel i lusterka, że widzę na boki wszystko, co trzeba. W nowszych autach bywa z tym znacznie gorzej.
~Piotek ŁÓDŹ
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Widoczność wzorowa. Jedynie w moim aucie co mogło by niektórym przeszkadzać to przyciemnione szyby tylne. W seryjnym Saxo nie ma żadnych problemów z widocznością.
~Magda
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jestem małą istotą i bez poduszki po d tyłek się nie obejdę, przydałaby się regulacja kierownicy, bo trochę w tej widocznosci mi przeszkadza, oraz, wolę lusterko wsteczne w focusie
~tomek424
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Auto jest małych gabarytów i widoczność jest wręcz idealna co ułatwia parkowanie. Duże szyby i lusterka pomagają wyczuć samochód przy manewrach.
~Wojtek Gruby
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
widoczność jak na autko miejskie dobra :) Wąskie słópki dają bardzo dobrą widoczność do przodu. Do tyłu nie koniecznie ale i tak jest dobrze.
~wbdb@wp.pl
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Widoczność dobra. Czasami tylko przy cofaniu przydałoby się więcej \"światła\". Jeśli chodzi o normalną jazdę (czyt. do przodu) to widoczność jak dla mnie BDB.
Dziennik kosztów dla Citroen Saxo
5,6
7,6
6,8
~dan
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Super, przód, tył, boki. Trochę słabiej z lusterkami zewnętrznymi, zbytnio przybliżają, ale po dobrym ustawieniu widzi się wszystko dookoła głowy :)