Ocena kierowcy - Citroen Xantia I Liftback

Marco, 18 lat temu
Silnik 2.0 i 121KM 89kW
Rok produkcji 1994
Citroen Xantia I Liftback 2.0 i 121KM 89kW 1993-1998 - Oceń swoje auto
Jak za te cene to nie ma szans zeby znalezc inne tak komfortowe i dynamiczne auto. Polecam.
Silnik jak marzenie. Przy 90km/h mozna mowic do pasażera szeptem :) Sytuacja komplikuje się trochę przy 200km/h ale wtedy juz lepiej nie rozmawiac...
Na razie nie widze problemow
Dobrze z plusem. Zakrety pokonuje jak rozgrzany noz wchodzacy w maslo.
Z przodu bajka. Z tylu staram sie cofac na pamięć bo za dużo nie widać. Ale pupcia jest na tyle zgrabna ze mankament widocznosci moze byc wybaczony.
Bardzo milo sie podrozuje. Jak tylko naprawie regulacje fotela to bedzie pewnie jeszcze lepiej :)
Spadla mi linka od regulacji nawiewu. Za to automatyczna klimatyzacja nie pozwala meczyc sie w upale podczas jazdy i niweluje efekt kuchenki mikrofalowej w ktorej my jestesmy daniem do podgrzania.
Baaaardzo duzo miejsca :)
Wewnatrz cisza jak juz pisalem wczesniej do okolo 110 km/h potem robi sie ciut glosniej ale pomruk silnika i tak jest dosyc przyjemny. Na zewnatrz niestety stuka mi zawor od klimatyzacji. Pan mechanik bedzie mial troche roboty...
Jak na ten silnik to spala calkiem przywzwoicie. Ceny napraw do przyjecia pod warunkiem, ze to nie ASO.
Elektryla pada jak glupia. I te spadajace linki np. od: regulacji nawiewu, predkosciomierza i licznikow
Z tym jest niezle. Raczej zdarzaja sie glupoty. Oczywiscie niektore moga miec wplyw na prace silnika jak np. uszkodzony przekaznik wentylatora chlodzenia silnika

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 121KM 89kW [l/100km]

9,8