Lista ocen Citroen Xantia I Kombi (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TRG42
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
jedne raz minie auto zawiodło... bo o tym nie wiedziałem... że tak to się odbywa ! linka od sprzęgła poszła... :( dodam że przez dwa lata nie wymieniłem żarówki... po za tym wszystko ok... bo wychodzę za założenia że wolę zapobiegać niż naprawiać.. dodam jeszcze że nawiew źle włączyli do instalacji elektrycznej... ale przekaźnik za 4 zł rozwiązał kłopot... no i rdza na łączeniu przy tylnych drzwiach... jednak 30 min i po sprawie......
~villii@wp.pl
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
-Podświetlenie zegarów (12letni pojazd) -włącznik wycieraczek (pierwszy poziom) -Czułe dysze spryskiwacza na kiepskie płyny(zapychają się) -Dwie Gruszki przedniego zawieszenia (wymienić je można na parkingu pod blokiem w 15min). -końcówki drążków kierowniczych.
~Wiarygodny Użytkownik
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Dość często: żarówki rejestracji, konsoli, św.postojowych, nie styka kontrola poduszek pow., przełącznik kierunkowskazów - uciążliwe ale naprawialne własnymi siłami. Mocowanie kosza koła zapasowego rdzewieje - wymaga konserwacji. Łączniki drążków kierowniczych.
~miśku
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
jest ich pare ale mało uciążliwych. są one pozostałością po poprzednim włascicielu np niedziałająca tylna wycieraczka czy brak świateł wstecznych. ale za mojego uzytkowania nić sie nie dzieje.
~alamo@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Idą typowe rzeczy eksploatacyjne. Końcówki drążków, gumy, łożyska... Część rzeczy pomyślana "po europejsku" - takie łożysko tylniego koła jest razem z piastą... Starcza na 150 000 km, ale kosztuje 200+ zł...
~mrbohen
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
prócz napraw eksploatacyjnych takich jak klocki, olej, tarcze, wycieraczki praktycznie nic się nie dzieje. Łączniki drążka i końcówki drążków wymieniałem ale to Polskie drogi zawodzą a nie auto.
~miko
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Nie jest to usterkowe auto, czasem coś drobnego denerwuje, ale trzeba to raczej nazwać zmęczeniem materiału niż awaryjnością. Najczęściej pukające łączniki stabilizatora z przodu.
~Michał Pankiewicz GG:2524916 e-mail: chomikos@interia.pl
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
dobra jakosc montazu i tworzyw odbila sie korzystnie na niezawodnosci drobiagow. Jedyny problem - reczne sterowanie lusterek bocznych, prawdopobnie przetarcie lub zapieczenie linek.
~Pawel p.wieczorek@ntlworld.com
Kombi 1.8 i 16V 110KM 81kW
nie zawiodla mnie... jeszcze :)
~Damianos
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Często zdarzają sie usterki z wyciekami, niestety trzeba przyznać że każda xantia leje, lecz nie są to bardzo drogie naprawy.
Citroen Xantia I Kombi