Lista ocen Citroen Xantia I Kombi (32) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TRG42
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Nie jest to jakiś ogrom jeszcze ale i tak wielu co widzi to jęczy że tak dużo miejsca... w sumie w audi a8 więcej nie ma choć stare 100 C4 miał powiedział bym więcej... ale każdy siedzi jak lord no już nie mogę być taki pazerny :D a i przestrzeń dla bagażu jest też niczego sobie skromne 640L ale mogę się mylić i może być 614L ale to i tak bardzo dużo i do tego bez tech progów co to w skodach robią szok ! a potem stawiają to w takim...
~dziadek@bydnet.com.pl
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
dużo miejsca na fotelach z przodu i z tyłu; płaska podłoga w bagażniku - również po złożeniu dzielonych 2/3 oparć - żadnych kolumn zawieszenia, itp.; duża ładowność - co ważne przy stałym prześwicie i praktycznie nie zmienionych walorach jezdnych; przydałoby się więcej schowków, ten tradycyjny w wersji z kilimą jest naprawdę symboliczny
~Pierwszy użytkownik
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
b.duża i komfortowa dla 5 osób, bez dużej straty dla pasażerów tylnych siedzeń można odsunąć przednie fotele i pasażer zmieści przy nogach spore torby np. za zakupami
~FAN XANTII
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
Genialne. Z tyłu można założyć nogę na nogę. Fotele bardzo wygodne, ja miałem gruby welur, fotel kierowcy regulowany na wys, regulacja lędźwi i regulacja trzymania bocznego.
~inspektor
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów ok. Bagażnik też spory, choć mogły by być większe schowki boczne w bagażniku, a tak to nawet nie ma gdzie dać np trójkąta ostrzegawczego
~Mirek
Kombi 2.0 i 121KM 89kW
Z tyłu mogą usiąść 3 wysokie osoby, albo można zamocowac 3 foteliki dla dzieci. Dużo miejsca na nogi. Z przodu może usiąść dwóch atletów w zimowych płaszczach.
~villii@wp.pl
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
nie narzekam. Mam 180cm i wszędzie wygodnie. Chyba że odsunięte przednie fotele do tyłu do końca to styłu jak siąde to na kolana ciasno ale do przeżycia
~alamo@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Nie ma o czym mówić - to jest ciężarówka. Nawet moja żona pakując się na wakacje nie jest w stanie tego zapchać - zmywarkę pakujemy na dach ;-))
~miśku
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
to kombi więc nikt nie nażeka na ilośc miejsca. kazdy może się wygodnie rozsiąść nie ważne czy siedzi z przodu czy z tyłu.
~Wiarygodny Użytkownik
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Samochód dla dużych ludzi (wiele miejsca z przodu i z tyłu jednocześnie) i małych kierowców (duży zakres regulacji fotela w pionie).
Citroen Xantia I Kombi