Lista ocen Citroen Xantia I Kombi (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TRG42
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Ogrzewanie to tylko właściciele starszych merców i cytryn wiedzą jak auto grzeje! ciepłe powietrze leci już po 30s od uruchomienia na dużym mrozie ! czytałem tu opinię o skodzie fabii że grzeje 5-7 min... śmiałem jak nic ! VW nie mają dobrego ogrzewania ! to samo było w cady... 10 min i zimno ! ja po tym czasie muszę już otwierać okna bo ukrop leci! klima hmm kupiłem auto 10 lat miało i skraplacz poszedł się paść... teraz 1,5 roku chłodzi...
~inspektor
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Nawiewy, ogrzewanie i klima automatyczna są bardzo wydajne i nic tu nie ma do zarzucenia. Problem jaki się pojawił przy stanie licznika 289 tys km to rozszczelnienie się nagrzewnicy, której wymiana polega na rozebraniu połowy auta wewnątrz na co trzeba poświęcić cały dzień od bladego świtu aż do zmierzchu.
~billy
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
tu miałem trochę problemów.parowanie szyb, awarie wentylatora dmuchawy,itp. automatyczna klima działała, albo nie działała, nie można było wyregulować temperatury, labo zimno, albo gorąco, ze nie można wysiedzieć.nawet zimą. radze zwrocic na to uwage przy zakupie.
~dziadek@bydnet.com.pl
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
można tym się nie interesować, automatyczny nawiew dmucha aż ustali się zadana temperatura, oczywiście przy temp. na zewnątrz wyższej od zadanej potrzebna jest klima i znów jest przyjemnie; jest filtr i zamknięcie obiegu; z minusów - zbyt duża różnica między przodem i tyłem
~Mirek
Kombi 2.0 i 121KM 89kW
Nawiew na max głosno szumi, ale wieje jak trzeba. Szyby czasem parują, ale auto zaczyna się nagrzewać po ok. 5 min od startu. W kabinie jest termostat pilnujacy temperatury nastawionej na suwaku. Klima ok, ale auto jest długie i z tyłu mniej chłodzi.
~miśku
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
klima i wszystko jasne. nawet na samym nawiewie auto szybko się nagrzewa i chłodzi. równie szybko uzyskuje się żądaną temperaturę. suwaki od sterowania nie pasują do tego auta ale są poręczne. szkoda ze nie było klimatronica - to jedna z wad tego auta.
~Wiarygodny Użytkownik
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Co najmniej dobrze, chociaż mając (lub nie ) klimę lepiej mieć dobrą szybę atermiczną przednią (duża powierzchnia) niż schładzać palone słońcem ciało. Niektóre otwory wentylacyjne niezatykalne (wada). Dla tylnych miejsc nie mam opinii. :)
~miko
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Mimo braku klimy nie ma tendencji do nadmiernego parowania w środku. Ogrzewanie bardzo wydajne - jak trzeba będzie sauna. Trzeba trochę poczekać aż rozgrzeje się silnik.
~admin@mariuszpapa.com
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
Dla mnie rewelka w Pontonie super zimno albo super gorąco tutaj jak ustawię ze ma być ciepło jest ciepło. Jak włącze kilme to przyjemnie chłodzi.
~problem z nagrzewnicą
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
mam problem z ogrzewnicą . kupiłem auto w niemczech tydzień temu bez książki i ciepły nawiew nie działa. pomóżcie maniekgrudziadz@wp.pl
Citroen Xantia I Kombi